Visos veikalos “top!” no 8. februāra būs pieejams pilns preču sortiments – aicinām nedrūzmēties!

Visos veikalos “top!” no 8. februāra būs pieejams pilns preču sortiments – aicinām nedrūzmēties!

05.02.2021.

Stājoties spēkā jaunākajiem noteikumiem Covid-19 mazināšanai, visi veikali “top!” no pirmdienas, 8. februāra strādās un tajos būs nopērkamas visas pārdošanā esošās preces. Veikaliem “top!” tirgojot pārtiku ne mazāk kā 70% no preču sortimenta, turpmāk būs pieejamas arī visas preces, kuras līdz šim esošo ierobežojumu dēļ nebija pieejamas. Tajā pat laikā Vietējais “top!” atgādina un aicina iedzīvotājus ar cieņpilnu attieksmi vienam pret otru ievērot drošības pasākumus, t.sk., ieturēt distanci un valkāt sejas aizsegus pareizi, noklājot gan degunu, gan muti un iepērkoties izmantot iepirkšanās groziņu vai ratus, lai spētu ievērot pieļaujamo apmeklētāju skaitu tirdzniecības vietā.

“Daudzus pircējus reģionos varēsim no 8. februāra iepriecināt, jo atkal būs pieejamas preces, kas līdz šim nebija pieejamas tirdzniecības vietās. Lai gan nopērkamais preču sortiments kļūs plašāks, joprojām atgādinām, ka būtiski ir saglabāt drošības pasākumus. Turpmāk veikalos “top!” nodrošināsim ne mazāk kā 25 m2 vienam apmeklētājam no publiski pieejamās tirdzniecības zāles platības.  Veikala plūsmu veikalos regulēsim ar iepirkumu groziņiem un ratiem, ja veikalā pie ieejas nav pieejams iepirkumu groziņš vai rati, lūgums uzgaidīt ārā, kur arī jāievēro drošības pasākumi un jāievēro distance, vismaz 2 metri. Aicinām turpināt labi iesākto praksi plānot iepirkšanos, veidot pirkumu sarakstu, iepirkties pa vienam un plānot iepirkšanās laiku, kad veikalā apmeklētāju skaits ir mazāks. Īpaši aicinām padomāt arī par saviem gados vecākiem kaimiņiem, paziņām un ģimenes locekļiem, kuriem veikala apmeklējums var būt divtik grūts šajā sniegotajā laikā. Tāpat, ja ir aizdomas par saslimšanu, veikala apmeklējumu aicinām uzticēt kādai citai personai un piegādāt nepieciešamās preces bez kontakta,” lūdz aizdomāties veikalu tīkla “top!” mārketinga direktore un valdes locekle Ilze Priedīte.

Visos veikalos “top!” turpmāk būs iecelta atbildīgā persona, kas organizēs epidemioloģiskās drošības pasākumu īstenošanu tirdzniecības vietā. Arī turpmāk apmeklētāji tiks informēti par divu metru distances ievērošanu veikalos, aicināsim lieki neuzturēties veikala telpās izmantojot gan drukas uzskates materiālus – plakāti un uzlīmes uz grīdas, informējot iekšējā radio, kā arī veikala darbinieki, kas informēs apmeklētājus. Aicinām lieki neuzturēties tirdzniecības telpās, kā arī būt atbildīgiem vienam pret otru. Veikalos “top!” arī turpmāk kasieri neapkalpos pircējus, kuri korekti nevalkās sejas aizsegus, cerot uz pircēju sapratni un iecietību.

Tāpat veikalos „top!” rūpējas par apmeklētāju drošību, regulāri dezinficējot tirdzniecības telpas, iepirkumu grozus un ratus. Nodrošinām dezinfekcijas līdzekļus. Darbiniekiem tiek nodrošināti dezinfekcijas līdzekļi, sejas aizsargmaskas un vienreizlietojamie cimdi. Tāpat ir tikušas uzstādītas aizsargsienas, kā arī tiek veikti dažādi citi drošības pasākumi, piemēram, kontrolēts maiņas darbs un temperatūras mērīšanu. Visu nefasēto pārtiku veikalos „top!” fasē, kā arī ierobežo darba laiku, lai darbinieki var nokļūt mājās dienās, kad ir mājsēde. Pircēji tiek aicināti norēķināties ar maksājumu kartēm. Biroja darbiniekiem tiek nodrošināta iespēja strādāt attālināti.

Veikalu tīkls “top!” ir lielākais Latvijas uzņēmējiem piederošais veikalu tīkls, kā arī trešais lielākais mazumtirdzniecības veikalu tīkls Latvijā. Ar preču zīmi “top!” Latvijā šobrīd darbojas 200 pārtikas veikali, no tiem 119 “top!” un 81 “mini top!”, kuri pieder 12 vietējiem uzņēmumiem. Rūpējoties par Latvijas ekonomiku, kopumā tiek nodrošināts vairāk nekā 4000 darbavietu vietējiem iedzīvotājiem, atbalstām vietējos ražotājus un piegādātājus visā Latvijā.

Ilze Priedīte
Veikalu tīkla “top!” mārketinga direktore un valdes locekle
E-pasts: pr@toppartika.lv
facebook.com/topveikali
instagram.com/topveikali

uz augšu

TOP! © 2016 Visas tiesības aizsargātas.