MĒNESS KALENDĀRS 2018

Jaunais gads vienmēr nāk gan ar cerībām, gan bažām: kāds gan tas būs? Vai būs gana dāsns, gana ražīgs? Vai darbi ies no rokas, vai mājās un dārzā viss veiksies? Pats galvenais, protams – cerība, ka ar radiem un draugiem viss būs kārtībā, un arī pašam dzīvot būs prieks, veselība turēsies, un dzīve liksies laba ne tikai svētkos, bet arī ikdienā!

To no sirds novēlam un ticam, ka tā arī būs! Bet, lai ikdienu varētu plānot labāk, svētkus svinēt kā nākas, lai sīki nieki netraucē darīt darāmo un domāt par nākotnes darbiem, ņemsim palīgā sentēvu gudrības un seno zinātni – astroloģiju. Piedāvājam īpašu kalendāru, kuru esam veidojuši kopā ar sertificētu astroloģi Aiju Austrumu.

Šis ir Mēness kalendārs. Ceļojot pa zodiaka apli, Mēness katrā zīmē ciemojas vien pāris dienu, izrādīdams labvēlību tiem vai citiem darbiem un dzīves jomām. Sekojot šim kalendāram, Tu varēsi izvēlēties dažādām dzīves situācijām / aktivitātēm vispiemērotākās dienas un rezultāti neizpaliks.

Kalendāra ieteikumus esam centušies pielāgot sezonai, tāpēc no pavasara līdz rudenim parādās āra darbu piktogrammas, savukārt ziemā vairāk uzmanības pievērsts mājas darbiem. Katrai dienai esam arī atzīmējuši saullēkta un saulrieta precīzu laiku un čika laiku – šajā laikā nav ieteicam sākt kaut ko lielu un nozīmīgu, kam nepieciešams konkrēts rezultāts. Labāk atgūsti spēkus un pabeidz iesākto.

Lai Jums panākumiem bagāts un mīlestības piepildīts 2018.gads!

Lai atvērtu katru mēnesi, klikšķini uz attēla.

 

uz augšu

TOP! © 2016 Visas tiesības aizsargātas.