20.vispārizglītojošo skolu volejbola turnīrs top!kauss2024 ir noslēdzies un noskaidroti laureāti

20.vispārizglītojošo skolu volejbola turnīrs top!kauss2024 ir noslēdzies un noskaidroti laureāti

21.aprīlī, Rīgā, norisinājās 20. vispārizglītojošo skolu volejbola turnīra "top! kauss 2024" finālsacensības, kurās noskaidroti laureāti! Kopumā tajās piedalījās 4772 skolēni no 602 komandām un 247 skolām, pārstāvot 34 novadus un 6 Valsts pilsētas. Septiņu stundu laikā tika izspēlētas 672 spēles uz 16 laukumiem, četrās grupās, ar 7 minūšu laika ierobežojumu.

Šogad priekšsacīkstēs piedalijās par 100 komandām un 48 skolām vairāk nekā pagājušajā gadā. Gadu no gada konkurence ir augusi un, no tā pirmsākumiem, pirms 20 gadiem, komandu skaits ir papielinājies 10 reizes.

Skolu kausa jeb "top! kauss 2024" laureāti:
Pamatskolas meitenes:
1. vieta - Gulbenes Novada vidusskola (skolotāja Solvita Vīcupa - Ulme)
2. vieta - Āgenskalna Valsts ģimnāzija (skolotāja Agija Celma)
3. vieta - Daugavpils Centra vidusskola (skolotājs Maksims Sergejevs)
Pamatskolas zēni:
1. vieta - Dundagas vidusskola (skolotāja Gundega Lapiņa)
2. vieta - Jēkabpils Valsts ģimnāzija (skolotājs Aivis Kokins)
3. vieta - Valles pamatskola (skolotājs Rolands Plēsnieks)
Vidusskolas meitenes:
1. vieta - Rīgas Purvciema vidusskola (skolotājs Andrejs Odinokovs)
2. vieta - Aizputes vidusskola (skolotājs Gints Stiere)
3. vieta - Āgenskalna Valsts ģimnāzija (skolotāja Agija Celma)
Vidusskolas zēni:
1. vieta - Jēkabpils Valsts ģimnāzija (skolotājs Aivis Kokins)
2. vieta - Latgales Industriālais tehnikums (skolotājs Edgars Baltacis)
3. vieta - Juglas vidusskola (skolotājs Sergejs Bērziņš)

Pasākums, ko organizē Latvijas Volejbola federācija kopā ar vietējo veikalu tīklu "top!", jauniešiem deva iespēju ne tikai sportot, bet arī ņemt dalību aktivitātēs ārpus volejbola laukuma. Ar neizsīskstošu enerģiju pasākuma vadītājs Lauris Zalāns aicināja piedalīties arī radošajās darbnīcās, veidot atmiņu fotokolāžas, rokassprādzes, ballonus, video un daudz ko citu. Dalībniekiem bija iespēja satikt Latvija izlases spēlētājus: Atvaru Ozoliņu, Kasparu Kronbergu, Martu Levinsku, Romānu Saušu un Renāru Paulu Jansonu, kuri palīdzēja novadīt arī dažādus konkursus. Šis, 20. sacensību gads, tika svinēts kā īstens dzimšanas dienas laiks, ar ziediem, īpašiem viesiem, daudz dāvanām un ar koncertu no reperu grupas "OLAS".

Tāpat apbalvošanas ceremonijā tika pasniegtas balvas trīs nominācijās:
- Trīs skolas, kas startējušas ar lielāko komandu skaitu novados: Gulbenes Novada vidusskola (11 komandas), Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija (9 komandas), Aizputes vidusskola (6 komandas).
- Trīs labākās Rīgas skolas visu grupu kopvērtējumā: Rīgas Valsts 2. ģimnāzija, Āgenskalna Valsts ģimnāzija, Rīgas Valsts 1. ģimnāzija.
- Trīs skolas, kas pārstāvētas ar lielāko komandu skaitu finālsacensībās: Cēsu Valsts ģimnāzija, Gulbenes Novada vidusskola, Aizputes vidusskola.
Kā arī tika teikts liels paldies pašvaldību koordinātoriem un visiem komandu sporta skolotājiem.

"Emocijas ir ļoti patīkamas, jo mēs ar komandu tiešām ļoti gribējām uzvarēt un arī gatavojāmies šīm spēlēm, lai parādītu labāko rezultātu un pierādīt, ka mēs esam pelnījušas šo kausu," pauda Anna Cepurīte, kas šogad ar komandu izcīnīja zelta medaļas vidusskolas grupā, "Noteikti tādi pasākumi kā "top! kauss" paliek atmiņā uz ilgiem gadiem, jo tie ir īstie volejbola svētki visiem jauniešiem, kas tajos piedalās."

Paldies visiem jauniešiem par dalību un apsveicam uzvarētājus, esam patiesi pagodināti arī šogad atbalstīt jauniešu volejbola sacensības - "top! kauss 2024"! Kā vietējiem uzņēmumiem piederošam, reģionālajam tīklam, mums ir svarīga jauniešu atbalstīšana un sports ir tas, kas vieno un veido skaistu nākotnes sabiedrību. Redzot kā spēļu laikā jaunieši viens otru atbalstīja, apzināmies, ka tas ir būtiski ne tikai sportā, bet arī kopējā personības attīstībā!

uz augšu

TOP! © 2016 Visas tiesības aizsargātas.