Aicinām novērtēt veikalus top! komplimentu mēnesī

Aicinām novērtēt veikalus top! komplimentu mēnesī

27.03.2024.

Komplimentu izteikšana ir vienkāršs, taču patīkams veids, kā iepriecināt kādu, stiprināt attiecības un veicināt pozitīvāku un atbalstošāku vidi. Tā ir būtiska arī, lai radītu viesmīlīgu vidi, veicinātu klientu lojalitāti un uzlabotu darbinieku ikdienu. 1.aprīlī sākoties komplimentu mēnesim aicinām Jūs novērtēt mūsu apkalpošanu, lai mums ir iespēja kļūt vēl labākiem un iepriecināt Jūs ik dienu!

Komplimentu mēnesis norisināsies no 1.-30.aprīlim, kurā aicinām doties uz savu vietējo top!, kampaņas plakātā skenēt QR kodu ar savu viedtālruni un novērtē savu iepirkšanās pieredzi, aizpildot īsu aptauju. Jums ir iespēja arī novērtēt mūs šeit.

 “Ik dienu mēs cenšamies nodrošināt labāko iepirkšanās pieredzi, veikt uzlabojumus un inovācijas, lai pircējiem būtu patīkami iepirkties veikalos top!. Mūsu darbinieki ir mūsu veiksmes atslēga un arī tiem ir patīkami dzirdēt labus vārdus, jo komplimenti sniedz labumu ne tikai klientiem, bet arī uzlabo darbinieku morāli un noskaņojumu. Darbinieku centienu atzīšana un novērtēšana veicina pozitīvu darba vidi, kas rada lielāku apmierinātību ar darbu un labāku sniegumu,” stāsta veikalu top! mārketinga direktore Ilze Priedīte

Pētījumi liecina, ka smadzenes strādā enerģiskāk un darbojas labāk tad, kad cilvēks saņem komplimentus. Kompliments uzlādē ne vien tā saņēmēju, bet arī devēju, rada savstarpēju uzticēšanos un patīkamu atmosfēru. Tas nozīmē, ka cilvēks velta laiku, rūpes, pamana un novērtē paveiktās lietas. Patiesībā pateikt komplimentu labam pakalpojumam ir veiksmīgs veids, kā apzināti radīt un pavairot prieku ikdienā. Komplimenti, tāpat kā smaidi, ir lipīgi, ja Jūs izteiksiet komplimentu, noteikti saņemsiet to pretī.

Kāpēc mums ir svarīgs Jūsu viedoklis?

Jūsu viedoklis ļaus mums iepazīties ar objektīvu un kvalitatīvu pakalpojuma novērtējumu, ko varēsim izmantot veikalu top! izaugsmei, attiecību un komunikācijas uzlabošanai ar Jums. Tas radīs izpratni par pakalpojuma šķautnēm, kuras Jūs novērtējat kā pozitīvas un kur nepieciešami uzlabojumi. Kopā mēs spējams radīt labāko iepirkšanās pieredzi Jūsu iemīļotākajā vietējā top!.

Lai aprīlis kļūst par aktīvu un patiesu Komplimentu mēnesi vienam pret otru!

uz augšu

TOP! © 2016 Visas tiesības aizsargātas.