Ar top! atbalstu tiek dots starts skolu kausam volejbolā

Ar top! atbalstu tiek dots starts skolu kausam volejbolā

07.02.2023.

Skolu kauss volejbolā "top! kauss 2023" atgriežas ar plaša mēroga atlases sacensībām visā Latvijā, kas norisinās no februāra līdz marta beigām, lai cīnītos par dalību finālā 16.aprīlī Rīgā. Vispārizglītojošo skolu komandām šādas sacensības notiek jau 19. reizi un tajā piedalīsies vairāk kā 4600 dalībnieku. Šogad kausa izcīņas atbalstītājs ir Latvijā lielākais vietējais veikalu tīkls "top!".

No februāra līdz martam top! kausa atlases sacensības norisinās 26 teritorijās, iesaistoties 34 novadiem / valstspilsētām un aptverot gandrīz visu Latviju - no Liepājas līdz Limbažu, Valkas, Balvu un Krāslavas novadiem. Šajā posmā tiek spēlēts sabraukumu formātā, noskaidrojot labākās komandas novadā, un uzvarētāji iekļūst finālposmā.

Sacensības notiek četrās vecuma kategorijās. 1. grupa: vidusskolas zēni (2003. - 2006.gadā dzimušie), 2. grupa: vidusskolas meitenes (2003. - 2006.), 3. grupa: pamatskolas zēni (2007. - 2010.), 4. grupa: pamatskolas meitenes (2007. - 2010.gadā dzimušās).
Skolu kausa finālposms ieplānots 16.aprīlī Skonto hallē, kas atrodas Rīgā, Emiļa Melngaiļa ielā 1a. Katrā vecuma grupā ne vairāk par 33 komandām cīnīsies par 1.-3. vietu top! kausā.

Šāds pasākums norisinās jau 19. reizi. Aizvadīto gadu laikā šis projekts ir saglabājis savu pamatideju un kļuvis par populārāko volejbola pasākumu jauniešiem. 2001.gadā startēja 660 dalībnieki un 66 komandas, bet 18. sezonā sacentās jau 3066 dalībnieki un 411 komandas.
Mērķis ir noskaidrot labākās komandas un veicināt volejbola attīstību, kā arī popularizēt veselīgu un sociāli aktīvu dzīvesveidu jauniešu vidū, palielinot viņu interesi par šo sporta veidu, tāpēc top! kauss tiek rīkots kā volejbola svētki vispārizglītojošo skolu jauniešiem. Kausa izcīņas sacensības organizē Latvijas Volejbola federācija sadarbībā ar veikalu tīklu top! un pašvaldībām.

"Sportiski, veselīgi un izglītoti jaunieši ir mūsu nākotne, tāpēc mums kā vietējam veikalu tīklam arī šogad ir svarīgi atbalstīt Vislatvijas skolēnu volejbola sacensības - "top! kauss 2023", kas atlases sacensībās pulcēs tūkstošiem jauniešu dažādās Latvijas vietās un lielajā notikumā - finālposmā Rīgā," atklāj veikalu tīkla top! valdes locekle un mārketinga direktore Ilze Priedīte.

"Veikali top! ar vairāk nekā 200 veikaliem atrodas turpat katrā Latvijas pilsētā, tajos iepērkas bērni un viņu vecāki. Šo sacensību atbalstīšana ir kā savstarpēja pateicība un mīlestība, kā arī enerģijas mijiedarbība veselīgas un uz sadarbību vērstas jaunatnes attīstībā. Volejbols ir demokrātisks un lielisks komandu sporta veids, kas māca sadarbību, reakciju, koordināciju un fizisko izturību - šīs īpašības ne tikai ļauj kļūt par labu sportistu, bet palīdz arī turpmākajā dzīvē," atzīst veikalu tīkla pārstāve. "Mums ir patiess prieks par lielo atsaucību un sakām lielu paldies Latvijas Volejbola federācijai par organizēšanu, kā arī skolotājiem, kuri trenē un motivē jauniešus."

Sacensību nolikums: https://ej.uz/top-kauss-nolikums

Skolu kauss volejbolā ir masveidīgākās un gaidītākās jauniešu volejbola sacensības, ko organizē Latvijas Volejbola federācija kopš 2001.gada un šo gadu laikā pulcējis vairāk nekā 60000 skolniekus. Šis ir bijis arī pirmais lielais volejbola turnīrs tādiem pasaules līmeņa volejbolistiem kā - Anastasija Samoilovai, Jānim Šmēdiņam, Gundaram Celitānam, Aleksandram Samoilovam, Mārtiņam Pļaviņam, Tomam Svanam, u.c. Latvijā zināmiem sportistiem.

Миттєве прийняття рішення кредит онлайн, навіть без доходу.

Цілодобовий і дуже швидкий кредит онлайн. Моментальне оформлення.

Кредит без відмови< a href="https://creditcube.com.ua/">кредит онлайн на картку без відмови і дзвінків родичам.

uz augšu

TOP! © 2016 Visas tiesības aizsargātas.