Atklāj jauno top! Dreiliņu loģistikas centru

Atklāj jauno top! Dreiliņu loģistikas centru

26.02.2024.

Atklāts trīs reizes lielāks loģistikas centrs Dreiliņi, kas apkalpos lielu daļu veikalu top! Rīgas, Vidzemes un Latgales reģionos pakāpeniski paplašinot piegādes teritorijas. Nomas līgums noslēgts starp veikalu tīkla top! partneri  SIA “Firma Madara 89” un  NORDO Dreiliņi Logistics Park. Šobrīd nodarbināti vairāk nekā 100 darbinieki.

“Jaunais, 13000 kvadrātmetru lielais, Dreiliņu loģistikas centrs ir tālredzīgs solis tālākai veikalu tīkla top! attīstībai - tas ļaus palielināt gan efektivitāti, gan kapacitāti. Loģistikas centra pielāgošanai investēts vairāk nekā 1 miljons eiro, kas ietver pārtikas un nepārtikas preču uzglabāšanas zonu ierīkošanu, atsevišķas zonu izbūvi augļiem un dārzeņiem, kā arī svaigajai pārtikai, kur katrai atsevišķi ir regulējama temperatūra, veikalu komplektēšanas zonas iekārtošanu, kā arī tukšās taras zonu. Visa noliktava aprīkota ar energoefektīvu sensoru apgaismojumu, pielāgotas telpas darbinieku vajadzībām un iegādāta jauna noliktavas tehnika.” stāsta veikalu tīkla top! valdes locekle un mārketinga direktore Ilze Priedīte.

“Turpinot tehnoloģisko attīstību, atbilstoši tīkla drošības standartiem, loģistikas centrā ir ieviesta noliktavas vadības sistēma. Tā minimizē cilvēcisko kļūdu iespējamību un operatīvi ļauj sekot līdzi preces virzībai, kas, savukārt, ļauj efektīvi plānot tālākos loģistikas procesus un uzlabot produktivitāti,” turpina Ilze Priedīte.

Ar 2024.gadu beidzās esošais telpu nomas līgums, kur veikalu tīkla top! partneris SIA “Firma Madara 89” noliktavas telpas nomāja 7 gadus. Šo gadu laikā noliktavas telpas bija kļuvušas par mazu - tālākais attīstības solis bija jauna līguma slēgšana ar jau ilgstošu partneri NORDO Dreiliņi Logistics Park, kas ir viens no lielākajiem loģistikas parkiem Rīgā un pierādījis sevi kā uzticamu sadarbības Partneri pateicoties individuālai pieejai, pielāgojamiem telpu risinājumiem un atsaucīgai komandai. Kopumā parks sastāv no 6 ēkām ar kopējo platību gandrīz 90 000 kvm - 2023. gadā visām ēkām iegūti BREEAM In-Use GOOD ilgtspējas sertifikāti.

Par projekta īstenotāju SIA “Firma Madara 89”

Viens no Latvijas lielākajiem uzņēmumiem, veikalu tīkla top! partneris un līdzīpašnieks SIA “Firma Madara 89” ar 100% Latvijas kapitālu, dibināts 1993. gadā un šobrīd darba vietas nodrošina 1750 darbiniekiem. Savā pastāvēšanas laikā uzņēmums ir veiksmīgi attīstījies un pilnveidojies, dažādās Latvijas pilsētās un pagastu centros atverot 105 veikalus top! un mini top!, 11 Labais, 6 Skapis, nodrošinot preču piegādi no diviem loģistikas centriem Rīgā un Smiltenē.

SIA “Firma Madara 89” ir lielākais mazumtirdzniecības uzņēmums pēc samaksāto nodokļu apjoma, kas veido vairāk nekā pusi no visiem nodokļiem, kurus pērn nodokļos samaksājuši Vidzemē reģistrētie pārtikas mazumtirgotāji. Papildus tam tas ir arī lielākais darba devējs Vidzemē ar daudziem ilggadējiem un lojāliem darbiniekiem. Jau daudzus gadus uzņēmums ir iekļauts Valsts ieņēmuma dienesta Lielo nodokļu maksātāju sarakstā un godprātīgi maksā nodokļus, tādējādi dodot savu ieguldījumu valsts labklājības vairošanā un izaugsmē. Uzņēmums regulāri investē savā attīstībā, tiek celtas jaunas veikalu ēkas, restaurētas un atjaunotas esošās ēkas, to aprīkojums, tādējādi sniedzot ieguldījumu arī apdzīvoto vietu infrastruktūrā un pakalpojumu pieejamības kvalitātē.

Par iznomātāja NORDO Dreiliņi Logistics Park fondu

SG Capital Partners AIFP (SG Capital) ir Baltijas komerciālā nekustamā īpašuma ieguldījumu pārvaldnieks, kas fokusējas uz investīciju ilgtspēju, tā klienti ir vieni no lielākajiem institucionālajiem investoriem (pensiju fondi, finanšu iestādes) reģionā.

SG Capital tika izveidots 2015. gadā un pieder tā dibinātājiem.

Uzņēmums šobrīd pārvalda SG Capital Partners Fund I un Sustainable Forest and Land Fund.

Par veikalu tīklu top!

Vietējais mazumtirdzniecības veikalu tīkls top! ir lielākais Latvijas uzņēmējiem piederošais veikalu tīkls Latvijā. Ar preču zīmi top! Latvijā šobrīd darbojas 207 pārtikas veikali, kas pieder 12 vietējiem uzņēmumiem. Kopumā tiek nodrošināts vairāk nekā 3500 darbavietu, atbalstot vietējos ražotājus un piegādātājus visā Latvijā. Preču piegādes tiek nodrošinātas no 3 loģistikas centriem Dreiliņos, Mārupē un Smiltenē.

Informāciju sagatavoja:
Ilze Priedīte
Veikalu tīkla top! valdes locekle un mārketinga direktore
pr@toppartika.lv

 

uz augšu

TOP! © 2016 Visas tiesības aizsargātas.