Iegriez vasaru ar Delimano Gourmet nažiem!

Iegriez vasaru ar Delimano Gourmet nažiem!

No šī gada 27. jūnija līdz 4.septembrim piedāvājam pircējiem iegādāties Delimano Gourmet kolekciju ar 50% atlaidi.

Delimano preces ir radītas, lai atvieglotu Jūsu dzīvi virtuvē gatavojot garšīgākos ēdienus. Šodien Delimano fokusējas uz Jums, Jūsu velmēm un neatvairāmo kaislību gatavot. Mērķis ir būt pirmajiem starp virtuves iekārtu un gatavošanas trauku ražotājiem Eiropā, kā arī nodrošināt kvalitatīvi izstrādātu, tehnoloģiski sekmīgu,inovatīvu un kreatīvu risinājumu ēdiena pagatavošanā, kas izstrādāts, lai nodrošinātu veselīgu un gardu gatavošanas pieredzi.

Īpaši noasināts augstākās kvalitātes japāņu nerūsējošais tērauds

Naži Delimano Gourment ir izgatavoti no augstākās kvalitātes japāņu nerūsējošā tērauda, kas ir īpaši noasināts un paredzēts perfektu maizes šķēļu griešanai ilgstoši. Naži Delimano Gourmet ir īpaši, pateicoties tam, ka ar tiem iespējams ērti produktus gan sakapāt, gan arī sagriezt gabaliņos un šķēlēs... katrs nazis ir paredzēts kādai no konkrētām griešanas funkcijām. 

Viegla tīrīšana

Naži ir mazgājami trauku mazgājamā mašīnā, kas viennoozīmīgi atvieglo gatavošanas procesu. Nerūsējošais tērauds ir tik izturīgs, ka nerūsē pēc mazgāšanas ūdenī.

Maksimāla izturība

Izgatavots no viena tērauda gabala, kas nodrošina maksimālu izturību. Ilgstošas lietošanas rezultātā, naži saglabās sākotnējo izskatu. Asmens ar lieliskajām pret rūsēšanu aizsargājošajām īpašībām nodrošina Delimano Gourmet izturību un ilgu kalpošanu.

Ārkārtīgi ass

Augstas kvalitātes nerūsējošais tērauds nodrošina vienmērīgu asumu.

 

 

 Kampaņas noteikumi:
1.No 27.06.2019. līdz 04.09.2019. iepērkoties jebkurā “top!” veikalā Latvijā, par katriem vienā reizē iztērētajiem 5 EUR, saņemsiet vienu kampaņas uzlīmi (divas uzlīmes saņemsiet par iztērētajiem 10 EUR utt.)

2. Sakrājot 10 uzlīmes iegādājies Delimano Gourmet kolekciju ar 50% atlaidi līdz 04.09.2019.

3. Uzlīmes netiek izsniegtas, ja tiek iegādāta “top!” dāvanu karte, savukārt, pērkot preces ar dāvanu karti, uzlīmes tiks piemērotas

4.Bukletu ar sakrātajām uzlīmēm drīkst izmantot tikai vienu reizi, tas netiek mainīts pret naudu.

5. Akcijas laikā akcijas preces varat iegādāties arī bez akcijas uzlīmēm par standarta pārdošanas cenu.

6.Akcija ir spēkā, kamēr preces ir veikalā. Preču daudzums ir ierobežots. Papildinformāciju par akciju un "top!" veikalu sarakstu meklējiet https://www.toppartika.lv/veikali/

uz augšu

TOP! © 2016 Visas tiesības aizsargātas.