“Latvijas labākais tirgotājs 2018” – veikals “top!”

“Latvijas labākais tirgotājs 2018” – veikals “top!”

Foto: Leta

Gadskārtēji konkursā, ko rīko Latvijas Tirgotāju asociācija sadarbībā ar Latvijas Pašvaldību savienību -Kārsavas veikals “top!” iegūst galveno balvu kā “Latvijas labākais tirgotājs 2018”. Apsveicam Partneri SIA “Lekon” un jo īpašu pateicību izsakām veikala vadītājai Olgai Aleksejevai!

Kā ziņo Leta, vakardien, 21.februārī konkursā "Latvijas labākais tirgotājs 2018" apbalvoti pagājušā gada labākie tirgotāji. Šogad pasniegtas kopumā septiņas galvenās balvas. Vienlaikus par uzvarētājiem atzīti 13 uzņēmumi, vēl deviņi uzņēmumi saņēma laureāta diplomus, bet trīs - konkursa fināla dalībnieku diplomus.

Galvenās balvas piešķirtas Kārsavas novada veikalam "top!", Valmieras galerijai "Valleta", atpūtas kompleksam "Grantiņi" Jelgavas novadā, "Benu aptiekai 26" Liepājā, degvielas uzpildes stacijai "Astrate-Nafta" Līvānu novadā, restorānam "Lidojošā varde" Rīgā, kā arī grāmatu namam "Valters un Rapa" Rīgā.

Konkursam nominētos uzņēmumus vērtēja LTA apstiprināta ekspertu komisija, kurā bija iekļauti pārstāvji no iepriekšējos gados konkursā uzvarējušiem uzņēmumiem.

Finālam tika izvirzīti kopumā 32 tirdzniecības objekti no 240 pieteiktajiem.
Maksimālais punktu skaits konkursā bija 100, un gala vērtējumā konkursa galveno balvu saņēma uzņēmumi, kas bija izpelnījušies ne mazāk kā 99 punktus, savukārt par uzvarētājiem tika atzīti 92-98 punktus saņēmušie, nomināciju "laureāts" ieguva 81-91 punktus ieguvušie, bet par dalībniekiem tika atzīti 65 līdz 80 punktus saņēmušie.
Konkurss "Latvijas labākais tirgotājs" notiek kopš 1995.gada, un tajā var piedalīties jebkurš Latvijas uzņēmums, kas darbojas nozarē.

SIA "Lekon" ir 100% vietējais uzņēmums ar Latvijas kapitālu, dibināts 1995.gadā un ir vietējā veikalu tīkla Partneris jau deviņus gadus. Savā pastāvēšanas laikā SIA “Lekon” atvēris 12 veikalus “top!”  tādās Latvijas pilsētās kā Kārsava, Ludza, Rēzekne, Varakļāni un Viļāni, 2 veikalus “Labais” Rēzeknē, kā arī uzņēmumam pieder maizes ceptuve, vairākas sabiedriskās ēdināšanas vietas un kanceles preču veikali.

Foto: Leta. Apbalvo Kārsavas veikala "top!" vadītāju Olgu Aleksejevu

uz augšu

TOP! © 2016 Visas tiesības aizsargātas.