Latviju virtuāli apsveikuši vairāk nekā 6,5 tūkstoši iedzīvotāju

Latviju virtuāli apsveikuši vairāk nekā 6,5 tūkstoši iedzīvotāju

Latvijai virtuālu vēlējumu dzimšanas dienā nosūtījuši jau vairāk nekā 6,5 tūkstoši iedzīvotāju, savukārt vairāk nekā 13,5 tūkstoši virtuāli piesprauduši sarkanbaltsarkano karoga krāsas lentīti, liecina veikalu tīkla “top!” un “draugiem.lv” akcija “Labie vārdi Latvijai”.

“Mēs katrs esam daļa no mūsu valsts un veidojam tās nākotni, tāpēc ir svarīgi stiprināt nacionālo pašapziņu un piederības sajūtu Latvijai. Četru gadu laikā veikalos “top!” visā Latvijā esam dāvājuši vairāk nekā pusmiljonu sarkanbaltsarkano lentīšu. Priecē, ka, gaidot valsts svētkus, arī virtuālajā vidē varam vairot patriotisku un vienojošu noskaņu, atgādinot un aicinot līdzcilvēkiem ar lepnumu atzīmēt mūsu valsts dzimšanas dienu,” vēlot sirsnīgus svētkus, uzsver Ilze Priedīte, vietējā veikalu tīkla “top!” mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja.

Saskaņā ar akcijas “Labie vārdi Latvijai” statistiku no 10. līdz 16.novembrim visaktīvāk vēlējumus sūtījušas sievietes – 75%. Kopumā vairāk nekā trešdaļa jeb 38% dalībnieku ir no Rīgas un Pierīgas, 17% – Kurzemes, 14% – Vidzemes, 13% – Zemgales un Latgales – 0,4%.

Savukārt lentīšu virtuālajā piespraušanā vērojama divreiz lielāka aktivitāte. Arī šeit iniciatīvu vairāk izrādījušas daiļā dzimuma pārstāves – 71%. Kopumā, vērtējot pēc norādītajām dzīvesvietām, 35% dalībnieku ir no Rīgas un Pierīgas, 16% no Kurzemes, Vidzemes – 13%, Zemgales – 12% un Latgales – 7%.

Portāla “draugiem.lv” vadītāja Liene Grenevica norāda: “Mēs vienmēr esam bijuši un arī būsim atvērti idejām, kas vairo cilvēku mīlestību pret mūsu mīļo Latviju. Savukārt portāla lietotājus priecē iespēja saņemt mazās karoga lentītes kā simbolisku un atmiņā paliekošu piederības zīmi.”

Akcija “Labie vārdi Latvijai” no šī gada 10.novembra norisinās sociālajā vietnē “draugiem.lv”. Ar visiem vēlējumiem ikviens var iepazīties, kā arī savus labos vārdus Latvijai nosūtīt sadaļā “Svētku lentīte 2017”.

Veikalu tīkls “top!” ir lielākais Latvijas uzņēmējiem piederošais veikalu tīkls, kā arī trešais lielākais mazumtirdzniecības veikalu tīkls Latvijā. Ar preču zīmi “top!” Latvijā šobrīd darbojas 270 pārtikas veikali, no tiem 147 “top!” un 123 “mini top!”, kuri pieder 20 vietējiem uzņēmumiem: SIA “Firma Madara 89”, AS “LPB”, AS “Diāna”, SIA “Lars Limited”, SIA “Gabriēla”, SIA “Dekšņi”, SIA “Mārksmens”, SIA “Madara 93”, SIA “AA & Co”, SIA “Krista-A”, AS “Roga-Agro”, SIA “ESSA”, SIA “G.A.L.”, SIA “Lekon”, SIA “Ogres Prestižs”, SIA “Pārtikas veikalu grupa”, SIA “Oregano”, SIA “SP”, SIA “Palmas-S” un SIA “LM Jūrmala”. Kopumā tiek nodrošināts vairāk nekā 3500 darbavietu, atbalstot vietējos ražotājus un piegādātājus visā Latvijā.

Informāciju sagatavoja:
Ilze Priedīte 
“top!” mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja
e-pasts: ilze.priedite@toppartika.lv
www.toppartika.lv

Papildu informācija:
Ieva Balode
“Nords Porter Novelli” vecākā projektu vadītāja
tālr.: 26158480
e-pasts: ieva.balode@porternovelli.lv

uz augšu

TOP! © 2016 Visas tiesības aizsargātas.