Liepājā radītais zīmols “top!” audzē apgrozījumu un paplašinās

Liepājā radītais zīmols “top!” audzē apgrozījumu un paplašinās

Latvijas uzņēmējiem piederošais veikalu tīkls “top!” 2019.gada nogalē audzējis apgrozījumu par 4%, savukārt viens no lielākajiem Liepājas uzņēmumiem akciju sabiedrība ‘‘LPB’’, kas ir ilggadējais vietējā tīkla Partneris, sasniedzis 6% apgrozījuma un 6% vidējā pirkuma pieaugumu salīdzinot ar 2018.gadu.

AS ‘‘LPB’’ ir veiksmīgi strādājošs un labi pārvaldīts uzņēmums teju 30 gadus. No uzņēmuma ar dažiem veikaliem Liepājas pilsētā un rajonā, ir izaudzis par vairāku veikalu tīkla uzņēmumu, kas darbojas dažādās nozarēs: veicot tirdzniecību mazumtirdzniecības veikalos, apsaimniekojot piederošos un iegādājoties jaunus nekustamos īpašumus, kā arī ražojot maizes un konditoreja izstrādājumus.  
Atskatoties uz 2019.gadu - tas ir bijis pārmaiņām bagāts ar skatu uz nākotnes attīstību. Notikusi rotācija valdes sastāvā, kad gada vidū par valdes priekšsēdētāju tika iecelta Elīna Ļaudama, kas uzņēmumā strādā no 2002.gada.

“Jau kopš 2017. gada nogales aktīvi piedalos uzņēmuma tirdzniecības nozares stratēģiskā attīstībā un šogad pieņēmu jaunus izaicinājumus, lai turpinātu veiksmīgi uzsākto uzņēmuma attīstību. 2019.gadā esam ne tikai veikuši struktūras un pārvaldības izmaiņas, lai efektivizētu darbību un attīstītu jaunus virzienus, bet arī investējuši pusmiljonu eiro jaunu objektu iegādē ārpus Liepājas Rīgas rajonā, kur plānojam jaunus un modernus veikalus “top!”, tādējādi paplašinot tīklu kopumā un nostiprinot trešā lielākā mazumtirdzniecības tīkla pozīcijas. 2019.gadā veicām arī kasu sistēmu pielāgošanu visos veikalos un pašapkalpošanās kasu ieviešanu veikalā “top!” Valdlaučos, investējot turpat 150 000 eiro.” Stāsta Elīna Ļaudama, AS LPB valdes priekšsēdētāja

“2020.gads būs notikumiem bagāts, jo 2020.gadā plānojot attīstību un apgrozījuma pieaugumu, esam paredzējuši atvērt divas jaunas tirdzniecības vietas Rīgā un Rīgas rajonā, kā arī piecos esošajos veikalos Liepājā plānojam pārkārtošanas, pārplānošanas darbus, lai uzlabotu klientu apkalpošanas kvalitāti. Tāpat tuvāko trīs mēnešu laikā esam plānojuši uzstādīt pašapkalpošanās kases divos Liepājas veikalos Jūras ielā 25/29 un Pulkveža Brieža ielā 14. Kopā ar pārējiem veikalu tīkla “top!” partneriem notiek arī aktīvs darbs pie veikalu tīkla “top!” attīstības,  lai piedāvātu klientiem plašu sortimentu, īpašu uzsvaru liekot uz vietējiem ražotājiem, kā arī efektivizējot iekšējos procesus, nodrošināt labu cenu piedāvājumu,” turpina E.Ļaudama

AS ‘‘LPB’’ ir viens no veikalu tīkla “top!” radītājiem, kas 2000. gadā Liepājā atvēra pirmo veikalu “top!”. AS “LPB” dibināta 1992. gadā un ir 100% vietējais uzņēmums ar Latvijas kapitālu. Savā pastāvēšanas laikā atvērusi 42 veikalus, no tiem 13 “top!”, 26 “mini top!” un 3 “LABAIS” dažādās Latvijas pilsētās. AS ‘‘LPB’’ pieder vairāk nekā 80 nekustamie īpašumi un  tirdzniecības centri, lielākie no tiem: Liepājā TC ‘‘Baata’’ un TC ‘‘XL SALA’’, kā arī maizes un konditorejas izstrādājumus ražotne - maiznīca ‘‘Priekule’’.
Veikalu tīkls “top!” ir lielākais Latvijas uzņēmējiem piederošais veikalu tīkls, kā arī trešais lielākais mazumtirdzniecības veikalu tīkls Latvijā. Ar preču zīmi “top!” un “mini top!” Latvijā šobrīd darbojas 202 pārtikas veikali.

Informāciju sagatavoja un papildus jautājumiem:
Ilze Priedīte
Mārketinga direktore
E-pasts: ilze.priedite@toppartika.lv

uz augšu

TOP! © 2016 Visas tiesības aizsargātas.