Pāvilostā pēc rekonstrukcijas atvērts paplašināts veikals top!

Pāvilostā pēc rekonstrukcijas atvērts paplašināts veikals top!

03.05.2022.

Šī gada 3.maijā, veicinot tīkla attīstību, veikalu tīkla top! līdzdibinātājs AS “LPB” durvis vēra renovētam un paplašinātam veikalam Pāvilostā, Dzintaru ielā 69.  

Jaunatklātais veikals top! durvis vēra saviem apmeklētājiem 2017.gada augustā, laikam ejot un iepazīstot pircēju vēlmes tika lemts paplašināt veikalu un šobrīd tirdzniecības zāles platība ir 247m2. Papildus tirdzniecības platība ļāva paplašināt preču sortimentu, ierīkot jaunu, energoefektīvu aprīkojumu ar klientiem pieejamākām vertikālajām saldētavām un ledusskapjiem, kā arī turpmāk piedāvāsim uz vietas ceptas smalkmaizītes un maizi, kā arī iespēju iegādāties karstos dzērienus līdzi ņemšanai.

Veikals top! rūpējas par klientu vēlmēm, veikala preču klāsts tiek pielāgots katrai vietai individuāli, līdz ar to, Pāvilostas veikalā top! atradīsiet gan pludmalei piemērotas preces, gan grilēšanas un dārza sezonas preces. Klientiem piedāvājam iespēju norēķināties pašapkalpošanās kasēs, pircējiem nesteidzīgi norēķināties pašiem. Tāpat šeit ir pieejams taromāts, atkritumu šķirošanas konteineri, bankomāts, ērta piebraukšana pie veikala un stāvlaukums.

Veikals top! Pāvilostā ir ļoti iecienīts, jo īpaši vasaras sezonā, kad šeit bieži viesojas tūristi un atpūtnieki, tādēļ jo svarīgāk bija veikalu padarīt pieejamāku klientiem.

AS “LPB” ir viens no vietējā veikalu tīkla top! radītājiem, kas dibināts 1992.gadā, un ir 100% vietējais uzņēmums ar Latvijas kapitālu, zīmīgi pieminēt, ka tieši AS “LPB” 2000.gada jūnijā Liepājā atvēra pirmo veikalu top!. Savā pastāvēšanas laikā uzņēmums atvēris 37 veikalus top! un mini top! dažādās Latvijas pilsētās un nodrošina vairāk nekā 600 darba vietas. AS “LPB” regulāri attīsta un uzlabo savus veikalus, lai darbiniekiem būtu patīkama darba vide un klientiem ērta iepirkšanās. Šī gada jūnijā AS “LPB” gatavojas jauna veikala top! atvēršanas svētkiem Rīgā.

Veikalu tīkls top! ir lielākais Latvijas uzņēmējiem piederošais veikalu tīkls, kā arī trešais lielākais mazumtirdzniecības veikalu tīkls Latvijā. Ar preču zīmi top! Latvijā šobrīd darbojas 202 pārtikas veikali, kas pieder 12 vietējiem uzņēmumiem. Kopumā tiek nodrošināts vairāk nekā 4000 darbavietu, atbalstot vietējos ražotājus un piegādātājus visā Latvijā.

uz augšu

TOP! © 2016 Visas tiesības aizsargātas.