SEB banka piešķir aizņēmumu 6.1mlj. apmērā jaunu veikalu top! būvniecībai un renovācijai

SEB banka piešķir aizņēmumu 6.1mlj. apmērā jaunu veikalu top! būvniecībai un renovācijai

18.07.2023.

2023.gadā jūlijā veikalu tīkla top! lielākā Dalībnieka SIA Firma Madara 89 saistītais uzņēmums SIA Firma Madara 89 īpašumi saņēma aizņēmumu no SEB banka 6.1 milj. EUR apmērā sešu objektu celtniecībai un renovācijai Cēsīs, Jaupiebalgā, Grundzālē, Aknīstē, Zvejniekciemā un Ādažos.

Jau 2023. gada nogalē un 2024.gada sākumā vietējos top! pircējus priecēs 3 jaunuzcelti veikali Gaujas ielā 25B, Jaunpiebalgā, Avotu ielā 15, Grundzālē un Augšzemes iela 17 Aknīstē. Atverot jaunos veikalus, šajās pilsētās tiks slēgti šobrīd jau esošie mini top! veikali, kas ir mazāki kvadratūras ziņā, ar mazāku sortimentu un novecojušu infrastruktūru. Tāpat ieplānoti divi pilnīgi jauni veikali Zvejniekciemā un Ādažos, kuru atvēršana plānota 2024.gada nogalē un 2025.gada sākumā. Jaunie veikali būs plaši, būvēti izmantojot mūsdienīgus risinājumus, veikali tiks aprīkoti ar energoefektīvām iekārtām un apgaismojumu, tiks izbūvētas arī telpas darbiniekiem, izveidota noliktava un sakārtota preču piegāde. Līdz ar plašāku tirdzniecības zāli tiks piedāvāts plašāks preču klāsts, tostarp vietējā top! gatavie kulinārijas un konditorejas izstrādājumi.

2018.gada nogalē Cēsu pilsētas sirdī durvis vēra jauns veikals top! Cēsīs, vietā, kur agrāk bija kinoteātris “Vidzemnieks”, līdz ar ko tika aizvērts blakus ēkā Raunas ielā 15 esošais veikals mini top!. Izmantojot daļu SEB banka piešķirto aizdevumu nolemts pilnībā renovēt vēsturisko ēku paredzot gan modernas biroju telpas, dzīvojamo platību un kafejnīcu Pasēdnīca.  

“Uzklausot iedzīvotāju ieteikumus, tiecoties uz ilgtspēju, kā arī veikalu tīkla top! un reģionu attīstību, tīkla standartizāciju - projektus attīsta viens no lielākajiem Latvijas uzņēmumiem ar 100% vietējo kapitālu, veikalu tīkla top! lielākais Dalībnieks SIA Firma Madara 89. Lai pircēji ikvienā veikalā top! justos kā savā vietējā un spētu ātri un viegli orientēties, visu jauno veikalu tirdzniecības zāles un ēkas eksterjers būs ļoti līdzīgs. Katra  veikala kopējā platība – ēka, zeme, iekārtas -  sasniegs 550 m2, tirdzniecības zālei veidojot lielāko daļu – 335m2. Svarīgi, ka projekta ietvaros tiks labiekārtota arī veikala apkārtne – iestādīti jauni augi, izveidotas autostāvvietas, pie daļas veikalu ieplānotas arī elektro auto uzlādes stacijas, tiks uzstādītas pašapkalpošanās kases, lielāka tilpuma taromāti, tekstila šķirošanas konteineri, pakomāti, ceptuves un cita veida pakalpojumi pircēju ērtībām. Šādu projektu attīstība kopumā sniegs būtisku ieguldījumu apdzīvoto vietu infrastruktūras attīstībā un iedzīvotāju ērtībām,” stāsta veikalu tīkla top! valdes locekle Ilze Priedīte.

SEB bankas Mazo un vidējo uzņēmumu finansēšanas pārvaldes vadītājs Ģirts Priede: "Esam gandarīti atbalstīt pārdomātas investīcijas, kas sniegs būtisku ieguvumu uzņēmuma attīstībai, vienlaikus uzlabojot reģiona infrastruktūru un paplašinot iedzīvotājiem ikdienā nepieciešamo pakalpojumu klāstu. Prieks, ka mums bijusi iespēja vērot uzņēmuma attīstību ilgākā laika posmā un atbalstīt to ar mūsu finanšu pakalpojumiem. Uzņēmums vienmēr spējis vienlaikus gan pielāgoties tirgus prasībām, gan augt, kas redzams arī šobrīd, sekmīgi paplašinot savu darbību un iekļaujot tādus būtiskus ilgtspējas faktorus kā energoefektivitāte, pieejamība, sakārtota vide klientiem, darbiniekiem un vietējai sabiedrībai."

Par projekta attīstītāju SIA Firma Madara 89

Veikalu tīkla top! Dalībnieks SIA Firma Madara 89 ir viens no lielākajiem Latvijas uzņēmumiem un lielākais nodokļu maksātājs, un darba devējs Vidzemē, ar 100% vietējo kapitālu, kas dibināts 1993. gadā un šobrīd darba vietas nodrošina turpat 1900 darbiniekiem. Savā pastāvēšanas laikā uzņēmums ir veiksmīgi attīstījies un pilnveidojies, dažādās Latvijas pilsētās un pagastu centros atverot 104 veikalus “top!” un mini “top!”, 11 “Labais”,  6 “Skapis” un 4 kafejnīcas “Pasēdnīca”, kulinārijas ražotni, maiznīcas, boulingu, divus tirdzniecības centrus -  “IGA Centrs” Aizkrauklē un “Centrs” Smiltenē - , nelielu vairumtirdzniecības noliktavu Gulbenē, kā arī nodrošina preču piegādi no diviem loģistikas centriem Rīgā un Smiltenē.

Par veikalu tīklu top!

Veikalu tīkls top! ir lielākais Latvijas uzņēmējiem piederošais veikalu tīkls, kā arī trešais lielākais mazumtirdzniecības veikalu tīkls Latvijā. Ar preču zīmi top! Latvijā šobrīd darbojas 206 pārtikas veikali, kas pieder 12 vietējiem uzņēmumiem. Kopumā tiek nodrošināts vairāk nekā 3500 darbavietu, atbalstot vietējos ražotājus un piegādātājus visā Latvijā.

Informāciju sagatavoja:
Ilze Priedīte
Veikalu tīkla top! valdes locekle un mārketinga direktore
pr@toppartika.lv

 

uz augšu

TOP! © 2016 Visas tiesības aizsargātas.