Siguldā durvis ver Latvijā 200. vietējais veikals “top!”

Siguldā durvis ver Latvijā 200. vietējais veikals “top!”

Apmeklētājiem ceturtdien, 10. septembrī, durvis vēra jaunuzceltais vietējais veikals “top!” Siguldā, Rīgas ielā 2, kopumā nodrošinot 53 darba vietu iedzīvotājiem no Siguldas un tās apkārtnes. Projekta īstenotājs ir vietējais Latvijas uzņēmums un lielākais veikalu tīkla “top!” partneris SIA “Firma Madara’89”, kas investējis turpat 2 miljonus eiro tirdzniecības un palīgtelpu izveidē un pieguļošās teritorijas labiekārtošanā.

“Vēlamies pateikties vietējai Siguldas pašvaldībai, celtniekiem un darbiniekiem par milzīgo darbu veikala tapšanas procesā, lai vietējiem pircējiem šodien varētu nodot jau 200. veikalu “top!”, kur būs pieejams plašs pārtikas un nepārtikas sortiments, kā arī vietējā “top!” gatavotā produkcija. Kopējā būvobjekta platība ir 1300 m2, no tiem 775 m2 aizņem veikalu tīkla “top!” tirdzniecības zāle. Pārējā ēkā esam parūpējušies gan par labiekārtotām telpām mūsu darbiniekiem, gan kafejnīcu “Pasēdnīca”.” Stāsta veikalu tīkla “top!" mārketinga direktore Ilze Priedīte.

Ēkas tēls radīts domājot par iekļaušanos Siguldas arhitektūrā, izmantoti ainavai raksturīgi un saskanīgi apdares materiāli, siltie toņi, kā arī fasādes apšuvumam izmantota koka apdare. Iekārtota labiekārtota stāvvieta un apzaļumota pieguļošā teritorija. Ir padomāts arī par riteņbraucējiem, izveidojot riteņu novietni. Tāpat šī ēka celta domājot par ilgtspējību un energoefektivitāti izvēloties gan apgaismojumu, gan iekārtas. Pircēju ērtībām izveidotas arī trīs pašapkalpošanās kases. Zemes gabals tika iegādāts jau 2016. gadā, jaunā veikala būvniecība tika uzsākta šī gada sākumā.

“Siguldas apmeklētājiem un iedzīvotāju vērtējumam nododam mūsu jaunāko veikalu “top!”. Kā ierasts, arī šajā veikalā pircējiem būs pieejams plašs svaigās produkcijas klāsts, Latvijā audzēta gaļa no zemnieku saimniecības Kumelītes, vietējo piensaimnieku produkcija, plašs klāsts augļiem un dārzeņiem no vietējām zemnieku saimniecībām, svaigo zivju piedāvājums. Saviem pircējiem piedāvāsim arī uz vietas gatavoto kulinārijas un konditorejas produkciju, ko būs iespējams arī pasūtīt lielākām un mazākām svinībām, kā arī citiem iecienītākajiem produktiem, kam vienmēr būs arī īpašie piedāvājumi. Produktu klāsta izvēlē uzsvars tiek likts uz reģionālu un sezonālu piedāvājumu. Tāpat, rūpējoties par mūsu darbinieku un pircēju drošību, nodrošinām aizsargstiklus kases zonā, dezinfekcijas līdzekļus un iespēju ievērot distanci plašajās veikala telpās. Mūsu mērķis ir mūsdienīgi veikali, kas klientiem nodrošina augstu apmierinātību un plašu preču pieejamību vienuviet. Izaugsmi un attīstību mēs redzam klientu apmierinātībā, piedāvājot kvalitatīvu un cenās pieņemamu produkciju,” atklāj Ilze Priedīte.

“Vietējā veikalu tīkla “top!” spēks ir tā pieejamībā, tā plašajā pārklājumā. Veikals “top!” ir Latvijas reģionu iedzīvotāju vietējais veikals. SIA “Firma Madara’89” dibināts 1993. gadā un ir viens no Latvijas lielākajiem pārtikas un nepārtikas preču vairumtirdzniecības un mazumtirdzniecības uzņēmumiem ar 100% vietējo Latvijas kapitālu, kas savas pastāvēšanas laikā ir veiksmīgi attīstījies un pilnveidojies, kā arī ir vietējā veikalu tīkla “top!” lielākais partneris, kas šogad atzīmē 27. dzimšanas dienu. Kopumā SIA “Firma Madara’89” atvēris jau 103 veikalus “top!” un ‘‘mini top!’’, 11 “Labais”, 6 “Skapis” un 4 “Pasēdnīca” dažādās Latvijas pilsētās un ciemos, kā arī nodrošina preču piegādi no diviem loģistikas centriem Rīgā un Smiltenē.  Uzņēmums SIA “Firma Madara 89” vairākus gadus pēc kārtas ir Vidzemes labāko darba devēju topā un šobrīd darba vietas nodrošina jau vairāk nekā 1750 darbiniekiem. SIA “Firma Madara 89” ir lielākais nodokļu maksātājs un darba devējs Vidzemē.

Veikalu tīkls “top!” ir lielākais Latvijas uzņēmējiem piederošais veikalu tīkls, kā arī trešais lielākais mazumtirdzniecības veikalu tīkls Latvijā. Ar preču zīmi “top!” Latvijā šobrīd darbojas 200 pārtikas veikali, no tiem 119 “top!” un 81 “mini top!”, kuri pieder 13 vietējiem uzņēmumiem: SIA “Firma Madara 89”, AS “LPB”, SIA “Dekšņi”, SIA “Mārksmens”, SIA “Madara 93”, SIA “Krista-A”, AS “Roga-Agro”, SIA “G.A.L.”, SIA “Ogres Prestižs”, SIA “Pārtikas veikalu grupa”, SIA “SP”, SIA “Palmas-S” un SIA “LM Jūrmala”. Kopumā tiek nodrošināts vairāk nekā 4000 darbavietu, atbalstot vietējos ražotājus un piegādātājus visā Latvijā.

Informāciju sagatavoja:
Ilze Priedīte
Mārketinga direktore un valdes locekle
E-pasts: pr@toppartika.lv
www.toppartika.lv
facebook.com/topveikali
instagram.com/topveikali

uz augšu

TOP! © 2016 Visas tiesības aizsargātas.