Sīkdatņu politika

Sīkdatņu politika

SĪKDATŅU POLITIKA

Datu pārzinis SIA “IEPIRKUMU GRUPA”, reģistrācijas Nr. 40003617292, juridiskā adrese: Dzelzavas  iela 117, Rīga, LV-1021, tālrunis: 76338241, e-pasta adrese: igrupa@toppartika.lv, (turpmāk – Uzņēmums). Uzņēmums izstrādājis šo Sīkdatņu politiku saskaņā ar Eiropas Parlamenta un Padomes Regulu (ES) 2016/679 (2016. gada 27. aprīlis) par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46/EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula) (turpmāk – Regula) un citiem spēkā esošajiem tiesību aktiem fizisko personu datu apstrādes un aizsardzības jomā, informējot Jūs pēc iespējas saprotamāk par sīkdatnēm.

Sīkdatņu politika ir attiecināma uz mūsu apņemšanos nodrošināt mūsu mājas lapas www.toppartika.lv un tās apakšsadaļu apmeklētāju personiskās informācijas drošību un viņu tiesību aizsardzību, apmeklējot mūsu mājas lapu www.toppartika.lv un tās apakšsadaļas un iepazīstoties ar tās saturu.
Dotā sīkdatņu politika ir sagatavota ar mērķi, lai Jūs iegūtu papildus informāciju par mājas lapā izmantotajām tehnoloģijām un to, kā mēs tās izmantojam. Personas dati ir jebkāda informācija, kas var tikt izmantota, lai identificētu personu.

Терміновий кредит онлайн без фото та паспорта взяти на сайті та онлайн кредит без документів, без довідок на картку будь-якого банку України.

Kas ir sīkdatnes un ko Jūs iegūstat tās uzstādot
Sīkdatnes ir mazas burtu un teksta datnes, kas tiek lejupielādētas un saglabātas Jūsu ierīcē (piemēram, datorā, mobilajā tālrunī, planšetdatorā) tīmekļa pārlūkā (piemēram, Google Chrome, Internet Explorer, u.c.) vietnes apmeklējuma laikā. Sīkdatnes izmanto, lai sekotu līdzi, kādas lapas vietnē apmeklējat, lai saglabātu jūsu ievadīto informāciju vai atcerētos jūsu izvēles, piemēram, valodas iestatījumus, vietnes pārlūkošanas laikā.
Sīkdatņu izmantošanu var atspējot vai ierobežot, taču bez sīkdatnēm nebūs iespējams pilnvērtīgi izmantot visas vietnes funkcijas.

Sīkdatņu veidošanas nolūks un tiesiskais pamats
Sīkdatnes ir nepieciešamas, lai jūs varētu ērtāk izmantot mūsu digitālos pakalpojumus, piemēram, mājas lapas lietošanai, lai mēs varētu jūs identificēt kā lietotāju, iegūt informāciju statistikai par to, kā apmeklētāji izmanto mūsu tīmekļa vietni, un lai mēs varētu uzlabot apmeklētājiem piedāvātos pakalpojumus.
Mēs izmantojam dažādas sīkdatnes.

Взяти швидко мікропозику на банківську картку онлайн в Україні. Без дзвінків родичам і поручителів. Все через інтернет.

Sīkdatņu veidi un skaidrojums par tiem
Jūs nevarat atteikties no tām sīkdatnēm, kas ir obligāti nepieciešamas, lai mūsu vietne darbotos. Mēs neiestatīsim citas sīkdatnes, ja vien Jūs tās neiespējosiet. Informāciju par to, kā kontrolēt sīkdatņu uzstādījumus, skatīt zemāk sadaļā „Kā Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes”.
Jūs varat izvēlēties, kādas sīkdatnes uzstādīt uz savas iekārtas, izvēloties sadaļu “Personalizēt“ , kur Jūs varat precīzi redzēt, kādas sīkdatnes mēs izmantojam, sīkdatnes nosaukumu, kategoriju, mērķi un saglabāšanas periodu sīkdatņu bannerī mūsu vietnēs. Katra sīkdatne, kuru mēs izmantojam, tiek iedalīta kategorijās pēc tās veida, puses un nolūka. Iedalījums pēc veida, kur mēs izmantojam divu veidu sīkdatnes: „sesijas” sīkdatnes un „pastāvīgās” sīkdatnes:
1.1 Sesijas sīkdatne - tiek izmantota katru reizi, kad Jūs apmeklējat mūsu mājas lapu. Sīkdatnes tiek izmantotas, lai sasaistītu Jūsu darbības mūsu mājas lapā un katra sesijas sīkdatne pastāvēs tikai pārlūkprogrammas darbības sesijas laikā. Katra pārlūkprogrammas sesija sāksies, kad atvērsiet pārlūkprogrammas logu, un beigsies, kad to aizvērsiet. Pēc Jūsu apmeklējuma beigām mūsu mājas lapā visas sesijas sīkdatnes tiek dzēstas.
1.2 Pastāvīgā sīkdatne - ļauj atcerēties Jūsu uzstādījumus vai darbības mājas lapā. Tās dzīvescikls ir ilgāks nekā sesijas sīkdatnei, un tas ilgst sīkdatnē noteikto laika posmu. Šāda veida sīkdatne netiks dzēsta, kad aizvērsiet pārlūkprogrammas logu, tā tiks saglabāta Jūsu ierīcē. Tā tiks aktivizēta katrreiz, kad Jūs apmeklēsiet mājas lapu, kas veidojusi šo konkrēto pastāvīgo sīkdatni.
2. Iedalījums pēc pusēm - izmantojam divu veidu sīkdatnes, kas pazīstamas kā „pirmās puses” sīkdatnes un „trešās puses” sīkdatnes:
2.1 Pirmās puses sīkdatne - sīkdatni esam izveidojuši mēs. Šīs sīkdatnes palīdz sniegt labāku pieredzi Jums un uzturēt sesiju atvērtu, piemēram, pārlūks spēj atcerēties galveno informāciju, piemēram, valodas uzstādījumus. Pirmās puses sīkdatne ir lasāma tikai tad, kad apmeklējat mūsu mājas lapu.
2.2 Trešās puses sīkdatni - izveido trešā persona, kuru pakalpojumus izmanto interneta vietne vai kuru pakalpojumi ir saistīti ar interneta vietni ( piem. Facebook, Google Analytics). Reizēm mēs izmantojam šādas sīkdatnes vai citus izsekošanas mehānismus, iekļaujot trešo personu nodrošinātus produktus mūsu vietnē, lai apkopotu mums nepieciešamos darbību datus un tādus datus, kas nepieciešami marketinga nolūkos, analītikas nolūkos (kas ir populārs un kas nav) utt.. Šīs sīkdatnes var tikt uzturētas arī ārpus Eiropas Savienības.
2.3 Nepieciešamās sīkdatnes - šīs sīkdatnes ir nepieciešamas interneta mājas lapas darbībai, lai nodrošinātu Jums iespējas izmantot tās ātru darbību un efektivitāti. Bez nepieciešamajām sīkdatnēm, noteikta mūsu mājas lapas funkcionalitāte var nestrādāt un mūsu mājas lapa var nedarboties tik ērti, cik vajadzētu. Šīs sīkdatnes neievāc nekādu informāciju mārketinga nolūkiem un neseko Jūsu aktivitātei mūsu mājas lapā vai pārējā internetā. Šīs sīkdatnes tiek glabātas jūsu iekārtā līdz brīdim, kad sīkdatne, izpildījusi savu funkciju, bet ne ilgāk kā 2 gadus.
2.4 Analītikas sīkdatne - Analītikas sīkdatnes apkopo informāciju par Jūsu darbībām mūsu mājas lapas lietošanas laikā, kā arī pilnveido mūsu lapas darbību. Piemēram, šādas sīkdatnes parāda, kādi uzlabojumi nepieciešami. Šīs sīkdatnes ievāc informāciju par Jums mūsu mājas lapā, tomēr tās ievāc informāciju veidā, kas tieši Jūs neidentificē. Šīs sīkdatnes neievāc nekādu informāciju mārketinga nolūkiem un neseko Jūsu aktivitāti mūsu mājas lapā vai pārējā internetā. Mēs izmantojam Google Analytics, Google Inc piedāvāto tīmekļa analītisko pakalpojumu. Lietojot šo vietni Jūs piekrītat, ka sīkdatnes var tikt uzturētas arī ārpus Eiropas Savienības. Šīs sīkdatnes tiek glabātas jūsu iekārtā līdz brīdim, kad sīkdatne, izpildījusi savu funkciju, bet ne ilgāk kā 2 gadus.
2.5 Mārketinga sīkdatnes - sīkdatnes ļauj mums uzzināt, vai Jūs jau esat redzējis konkrēto reklāmu vai konkrētās reklāmas veidu, un cik laika ir pagājis kopš tā brīža. Mēs varam izmantot citas personas izveidotās sīkdatnes, lai mēs varētu piedāvāt īpaši Jums adresētu reklāmu. Tās tiek izmantotas arī, lai Jūs varētu redzēt noteiktas reklāmas tikai konkrētu daudzumu reižu un lai palīdzētu izvērtēt reklāmas efektivitāti. Lietojot šo vietni Jūs piekrītat, ka sīkdatnes var tikt uzturētas arī ārpus Eiropas Savienības. Šīs sīkdatnes tiek glabātas jūsu iekārtā līdz brīdim, kad sīkdatne, izpildījusi savu funkciju, bet ne ilgāk kā 2 gadus.

Вигідні онлайн позики під 0 відсотків на картку і кредити без відмови і дзвінків.


Kā kontrolēt sīkdatnes
Apmeklējot mūsu vietni, tiks parādīts informatīvs paziņojums, ka interneta vietne izmanto sīkdatnes un tiks lūgts izvēlēties:
1.lodziņš – opcija Pielāgot izvēli - lietotājs var piekrist visu sīkdatņu izmantošanai, iestatot izvēlētās sīkdatnes un nospiežot – Pieņemt visas vai nepiekrist sīkdatņu izmantošanai, izņemot, nepieciešamās sīkdatnes, nospiežot – Apstiprināt atzīmētās.
2.lodziņš – opcija Noraidīt (izvēloties, šo opciju lietotājs atsakās no sīkdatņu lietošanas, izņemot, nepieciešamo sīkdatņu lietošanas)
3.lodziņš- opcija Apstiprināt ( lietotājs piekrīt visām sīkdatnēm).
Kontaktinformācija:
Ja Jums rodas kādi jautājumi par Jūsu personas datu apstrādi, vai, ja sākotnēji apstiprinājāt izvēlētās sīkdatnes, bet vēlāk nolemjat dzēst tās, tad apmeklējot sadaļu Datu dzēšana vai sadaļu Mainīt sīkdatņu iestatījumus, varat atteikties no sīkdatnēm vai arī lūgt Datu pārzinim dzēst sīkdatnes.
Par visiem personas datu apstrādes jautājumiem ar Uzņēmumu var sazināties šādos veidos, rakstot Uzņēmuma datu aizsardzības speciālistam uz elektroniskā pasta adresi: igrupa@toppartika.lv vai zvanot uz informatīvo tālruni: 20008354, vai rakstot uz pasta korespondences adresi: Dzelzavas  iela 117, Rīga, LV-1021, vēstuli adresējot SIA “IEPIRKUMU GRUPA” Datu aizsardzības speciālistam.

Ja neesat apmierināts ar saņemto atbildi, Jums ir tiesības iesniegt sūdzību Datu Valsts inspekcijā.

Privātuma politika izstrādāta un aktualizēta 24/10/2023

uz augšu

TOP! © 2016 Visas tiesības aizsargātas.