Smiltenes novadā Grundzālē durvis vērs jauns vietējais veikals top!

Smiltenes novadā Grundzālē durvis vērs jauns vietējais veikals top!

01.03.2024.

Līdz ar marta sākumu un pirmajām pavasara vēsmām, Grundzāles iedzīvotājus priecē jaunuzbūvētais vietējais veikals top! Avotu ielā 15, kas durvis vēris šodien, 1.martā. Šis ir otrais no trim top! veikaliem, ko atveram mēneša laikā, lai ērtu un modernu iepirkšanās pieredzi nodrošinātu arī iedzīvotājiem reģionos. Objektā veiktas investīcijas 1,5 miljonu eiro apmērā, kā arī, līdz ar jaunā veikala atvēršanu tiek nodrošinātas 11 darba vietas. Projektu attīsta viens no lielākajiem Latvijas uzņēmumiem ar 100% vietējo kapitālu, veikalu tīkla top! dalībnieks SIA Firma Madara 89.

“Ilgus gadus mini top! Grundzālē ir vienīgais veikals, šajā laikā infrastruktūra bija novecojusi un  sortiments, ko spējam nodrošināt mini top! veikalos, bija optimāli pielāgots veikala platībai. Ir patiess prieks, ka tagad Grundzāles iedzīvotājiem varam piedāvāt jaunu un modernu veikalu, kur pircējiem piedāvāsim ne tikai patīkamu iepirkšanās pieredzi, bet arī plašākas tirdzniecības telpas, papildinātu sortimentu un izdevīgu cenu piedāvājumu. Jaunais veikals top! atrodas vien pārsimts metru attālumā no iepriekšējā veikala, līdz ar ko pircējiem nebūs jāmaina savi paradumi un varēs baudīt jaunā veikala priekšrocības. Līdz ar jaunā veikala atvēršanu aizvērsim mini top! veikalu, kurā piesaistīsim nomniekus,” stāsta veikalu tīkla top! valdes locekle un mārketinga direktore Ilze Priedīte.

“Jaunajā veikalā Grundzāles iedzīvotājiem un viesiem piedāvāsim vietējā top! gatavotos kulinārijas uz konditorejas izstrādājumus, ko pagatavojušas vietējās konditores pēc īpaši izstrādātām receptūrām.  Apzinoties, ka nereti ciematu iedzīvotājiem nākas mērot ceļu līdz tuvākajai pilsētai, lai iegādātos produktus, kas mazajos veikalos nav pieejami, jaunajā veikalā top! uz vietas nodrošināsim kā Latvijas, tā ārvalstu produkciju, plašu svaigu augļu, dārzeņu, gaļas un zivju izvēli, privātās preču zīmes produktus, kā arī ik dienu piedāvāsim dažādus izdevīgu cenu un akciju piedāvājumus,” izceļ Ilze Priedīte.

Veikala kopējā platība – ēka sasniedz 630 m2, tirdzniecības zālei veidojot lielāko daļu – 330m2. Domājot par ilgtspēju un vidi, jaunā ēka ir aprīkota ar energoefektīvām iekārtām un jaunākās paaudzes LED apgaismojumu gan iekštelpās, gan pieguļošajā teritorijā. Tas palīdzēs ietaupīt elektroenerģiju, jo ir 100% regulējams. Ir labiekārtota veikala apkārtne — izveidota asfaltēta autostāvvieta un piebraucamais ceļš, kas kopumā sniedz ieguldījumu Grundzāles infrastruktūras attīstībā. Sagaidot pavasari tiks veikta arī teritorijas apzaļumošana. Pie veikala izveidotas 27 auto stāvvietas, tai skaitā 1 stāvvieta cilvēkiem ar īpašām vajadzībām un 1 ģimenes stāvvieta, kā arī uzstādīti statīvi velosipēdu drošai pieslēgšanai. Atbalstot vietējo uzņēmējdarbību, projekta būvnieki ir vietējais uzņēmums no Valmieras, un vizuālos materiālus nodrošina vietējais uzņēmums no Smiltenes.

“Zīmols top! jau vairāk nekā 20 gadus sekmīgi saviem Partneriem nodrošina pilnu preču kategoriju vadības ciklu, mārketinga pakalpojumu un IT pakalpojumus, atbalstu un palīdzību ikdienas darbu procesā sekmīgai vietējās uzņēmējdarbības attīstībai. Aizvadītais gads veikalu top! Partneriem ir ar pozitīviem rādītājiem, palielinot salīdzinošo apgrozījumu par 11% un apjoma pieaugums ir 3%. Tāpat turpinājām veikalu renovācijas plānu atjaunojot 16 veikalus. Šis gads veikaliem top! būs ar daudz jaunumiem, kas saistīts arī ar tuvāko gadu attīstības plāniem. Esam iegādājušies vairākus jaunus objektus, kas nozīmē tālāku tīkla paplašināšanu,” atklāj Ilze Priedīte.

Par projekta īstenotāju SIA Firma Madara 89

Viens no Latvijas lielākajiem uzņēmumiem, veikalu tīkla top! partneris un līdzīpašnieks SIA Firma Madara 89 ar 100% Latvijas kapitālu, dibināts 1993. gadā un šobrīd darba vietas nodrošina 1786 darbiniekiem. Savā pastāvēšanas laikā uzņēmums ir veiksmīgi attīstījies un pilnveidojies, dažādās Latvijas pilsētās un pagastu centros atverot 105 veikalus top! un mini top!, 11 Labais, 6 Skapis un 5 Pasēdnīca, kulinārijas ražotni, maiznīcas, boulingu, divus tirdzniecības centrus IGA Centrs Aizkrauklē un Centrs Smiltenē, nelielu vairumtirdzniecības noliktavu Gulbenē, kā arī nodrošina preču piegādi no diviem loģistikas centriem Rīgā un Smiltenē.

SIA Firma Madara 89 ir lielākais mazumtirdzniecības uzņēmums pēc samaksāto nodokļu apjoma, kas veido vairāk nekā pusi no visiem nodokļiem, kurus pērn nodokļos samaksājuši Vidzemē reģistrētie pārtikas mazumtirgotāji. Papildus tam tas ir arī lielākais darba devējs Vidzemē ar daudziem ilggadējiem un lojāliem darbiniekiem. Jau daudzus gadus uzņēmums ir iekļauts Valsts ieņēmuma dienesta Lielo nodokļu maksātāju sarakstā un godprātīgi maksā nodokļus, tādējādi dodot savu ieguldījumu valsts labklājības vairošanā un izaugsmē. Uzņēmums regulāri investē savā attīstībā, tiek celtas jaunas veikalu ēkas, restaurētas un atjaunotas esošās ēkas, to aprīkojums, tādējādi sniedzot ieguldījumu arī apdzīvoto vietu infrastruktūrā un pakalpojumu pieejamības kvalitātē.

Par veikalu tīklu top!

Vietējais mazumtirdzniecības veikalu tīkls top! ir lielākais Latvijas uzņēmējiem piederošais veikalu tīkls Latvijā. Ar preču zīmi top! Latvijā šobrīd darbojas 207 pārtikas veikali, kas pieder 12 vietējiem uzņēmumiem. Kopumā tiek nodrošināts vairāk nekā 3500 darbavietu, atbalstot vietējos ražotājus un piegādātājus visā Latvijā. Veikaliem piegādes nodrošina no 3 loģistikas centriem Dreiliņos, Smiltenē un Mārupē.

Informāciju sagatavoja:
Ilze Priedīte
Veikalu tīkla top! valdes locekle un mārketinga direktore
pr@toppartika.lv

 

uz augšu

TOP! © 2016 Visas tiesības aizsargātas.