Tici veiksmei un laimē top! rudens loterijā

Tici veiksmei un laimē top! rudens loterijā

25.08.2022.

Latvijā esam diezgan māņticīgi un par daudzām lietām ticam un sakām, ka tas uz veiksmi. Trauki plīst uz veiksmi, Ceriņu pieclapītes zieds ir uz veiksmi, kreisā roka niez uz veiksmi – Vai Tu tici veiksmei? Ja jā, tad piedalies veikalu tīkla top! loterijā no 25.augusta līdz 16.novembrim un iespējams tieši Tu laimēsi kādu no 60 veikalu tīkla top! dāvanu kartēm 50 eiro vērtībā, reizi mēnesī naudas balvu 500 eur un noslēgumā jaunu, sarkanu automašīnu Volkswagen Taigo.

Arī šīs vasaras noslēgumā veiklu tīkls top! sāk gada nogales loteriju, kurā piedalīšanās ir pavisam vienkārša, iegādājoties savus ikdienas pirkumus par summu vismaz 10 eur, ir iespēja reģistrēt pirkuma čeku www.toploterija.lv un ticēt veiksmei, kas var nest mazākas un lielākas balvas. Šī gada galvenā balva ir jaunā automašīna Volkswagen Taigo, kas domāta sava ceļa gājējiem, tiem, kuri rāda virzienu citiem, tiem, kas ir ne tikai apveltīti ar stila izjūtu, bet arī spēcīgi raksturā, tiem, kas spēj saskatīt neparasto katrā dienā un ticēt veiksmei! Tāpat šī gada loterijā reizi mēnesī izlozēsim naudas balvu 500 eur, ko laimētāji varēs izmantot pēc saviem ieskatiem īstenojot kādu sapni vai izmantojot ikdienas maksājumiem. Šogad arī esam palielinājuši veikalu tīkla top! dāvanu karšu laimesta nominālu uz 50 eur.

Balvu fonds

  • Galvenā balva automašīna VW Taigo Life 1.0 TSI 95HP MT
  • 3 naudas balvas 500€
  • 60 veikalu tīkla top! dāvanu kartes 50€ vērtībā

Loterijas norise

Loterija notiek visos veikalos top!, mini top! visā Latvijas Republikas teritorijā, interneta veikalos www.etop.lv, www.etoppiegade.lv un www.etoptukums.lv no 25.08.2022. līdz 16.11.2022.

Kā piedalīties?

No 2022. gada 25. augusta līdz 16. novembrim veic pirkumu vismaz 10 € vērtībā (pirkuma summā netiek ieskaitīti alkoholiskie dzērieni, priekšapmaksas kartes, dāvanu kartes, tabakas izstrādājumi, medikamenti un enerģijas dzērieni), saglabā pirkuma čeku un reģistrējies loterijai.

Kā reģistrēties?

Līdz 16. novembrim reģistrējies loterijai:

  • mājaslapā www.toploterija.lv bez maksas
  • sūtot SMS uz tālruņa numuru 1838, maksa 0,14€

Reģistrējoties loterijai norādi:

  • top! pirkuma dokumenta numurs
  • Vārds un Uzvārds
  • Pilsēta

Izloze

Balvu ieguvēji tiks noteikti 12 izlozēs: 2022. gada 1., 8., 15., 22., 29. septembrī, 6., 13., 20., 27. oktobrī, 3., 10. un 17. novembrī.

Laimesta ieguvēji par tā saņemšanu tiks informēti personīgi. Pilns uzvarētāju saraksts tiks publicēts

www.toploterija.lv

Balvu saņemšana

Laimētāji tiks informēti personīgi un par balvu saņemšanu varēs vienoties, sazinoties ar loterijas rīkotājiem SIA “Visas loterijas” pa tālruni 67686540 darbdienās no plkst. 9.00 līdz 17.00. Balvas būs iespējams saņemt līdz 2022. gada 2.decembrim, uzrādot pirkuma čeku un personu apliecinošu dokumentu (pasi vai ID karti).

Vairāk par loteriju uzzini un reģistrējies www.toploterija.lv

Loterijas atļaujas numurs: 7366.

Взяти кредит на картку без дзвінків будь-якого банку України без дзвінків оператора. Працюємо без перерв, видаємо до 10 000 грн.

Отримай кредит онлайн на карту без відмови застави і поручителів. Багато з нас не звертаються до банківської установи, побоюючись паперової тяганини і відмови в наданні позики.

uz augšu

TOP! © 2016 Visas tiesības aizsargātas.