top! adventes kalendārs ar padomiem, spēlēm un dāvanu groziem sācies!

top! adventes kalendārs ar padomiem, spēlēm un dāvanu groziem sācies!

01.12.2023.

Gada maģiskākais laiks sācies, ārā zemi klāj balts sniedziņš un sirdīs virmo prieks – sācies patīkamais svētku gaidīšanas laiks. Arī šogad esam sarūpējuši pārsteigumus un ieteikumus top! adventes kalendārā, lai kopā ar ģimeni gatavotos Ziemassvētkiem. Tāpat pateicoties mūsu draugiem, katru dienu spēlējot zvaigžņu spēles - Jums ir iespēja laimēt dāvanu grozus. Ienāc www.topadvente.lv

top! darbnīcas rūķi ir cītīgi strādājuši un sagādājuši 24 pārsteigumus katrai dienai, lai svētku gaidīšanas laiks kļūtu vēl maģiskāks un arī atvieglotu šo laiku ar dažādiem padomiem un ieteikumiem – ver vaļā adventes kalendāra lodziņus un gūsti iedvesmu!

Kas gan ir svētki bez dāvanām! Šogad, sadarbojoties ar mūsu draugiem, aicinām katru dienu piedalīties  jaunā top! zvaigžņu spēlē un laimēt gardas un noderīgas balvas Jūsu svētku galdam no Pure saldumi, Axa Start musli, Lavazza kafija, Merrild kafija, Olas APF, Zemnieku saimniecības Kumelītes, tīrīšanas līdzekļus SEAL, dārzeņi no Garīši, saldumi no M&M's, piena produkti no Baltais, kraukšķi no Cini Minis, Gardumi no Muižkungu, gardumi no Fazer, gaļas produkti no Noo Cepeškungs, YOGI tējas, garšvielas Santa Maria, Bisoks produkti, kafija Paulig, CIDO sulas, Frauenburgas gardumi, videi draudzīgi tīrīšanas līdzekļi Purenn, Pūre gardumi, zivju konservi un kulinārija Kaija, gardās mērces no OAKA BBQ un saldumi no Milka.

Lai maģisks un pozitīviem pārsteigumiem piepildīts šis laiks!

topadvente.lv

www.topadvente.lv

uz augšu

TOP! © 2016 Visas tiesības aizsargātas.