“TOP darba devējs” Vidzemē ir “top!”

“TOP darba devējs” Vidzemē ir “top!”

Sveicam un lepojamies! Viens no veikalu tīkla “top!” Dalībniekiem un dibinātājiem, uzņēmums SIA “Firma Madara 89” atkārtoti iekļuvis Vidzemes labāko darba devēju TOP pieciniekā. SIA “Firma Madara 89” atrodas topā kopā ar tādiem Latvijā plaši pazīstamiem  uzņēmumiem kā AS “Cēsu alus”, AS “Valmieras stikla šķiedra”, AS “Valmieras piens” un AS “Smiltenes piens”.

“TOP darba devējs” ir ikgadēja darba ņēmēju aptauja par Latvijas labākajiem darba devējiem, kuru organizē personāla atlases uzņēmums “CV-Online Latvia”. Aptaujas ietvaros darba devēji tiek nominēti vairākās kategorijās, un katru gadu balsojumā piedalās vairāki tūkstoši darba ņēmēju, kas padara to par objektīvāko un uzticamāko darba devēju topu Latvijā.

“Uzslava no darba ņēmēja ir zelta vērta. Atbildīgas uzņēmējdarbības pamatā lielā mērā ir rūpes par darba kolektīvu. Bez uzticamiem un centīgiem darbiniekiem nav iespējami nekādi uzņēmuma panākumi,” uzsver veikalu tīkla “top!” mārketinga direktore Ilze Priedīte.

“Tas, ka “Firma Madara 89” šajā nozīmīgajā TOPā atrodas jau trešo gadu pēc kārtas apliecina, ka saņemtā atzinība nav nejauša, bet gan patiess uzņēmuma personāla politikas rezultāts. Esam pateicīgi mūsu komandai, ikvienam darbiniekam par augsto novērtējumu. Apbalvojums iedvesmo darīt vēl vairāk uzņēmuma attīstībai un stiprināt to, stāsta,” stāsta Priedīte.

SIA “Firma Madara 89” ir dibināts 1993.gadā un ir 100% vietējais uzņēmums ar Latvijas kapitālu. Savā pastāvēšanas laikā atvēris 102 veikalus “top!”, 11 “Labais”,  6 “Skapis” un 3 “Pasēdnīca” dažādās pilsētās un ciemos Latvijā.

uz augšu

TOP! © 2016 Visas tiesības aizsargātas.