“top! ielu stafetes” Smiltenē jau 20.gadu!

“top! ielu stafetes” Smiltenē jau 20.gadu!

Jau divdesmito gadu 1. maijā Smiltenē, sadarbojoties biedrībai “Smiltenes sporta centrs”, Smiltenes novada sporta pārvaldei un top! veikalu tīkla partnerim SIA "Firma Madara'89", tiek organizētas “top! ielu stafetes” pirmsskolas, skolas vecuma bērniem un jauniešiem.

“top! ielu stafetes” ir viens no ievērojamākajiem bērnu un skolu jauniešu sporta pasākumiem Vidzemē, kur plānots, ka piedalīsies vairāk nekā 1000 dalībnieku. Pasākumam papildu atraktivitāti piešķir populāru un atraktīvu viesu klātbūtne, šogad pasākuma īpašie viesi būs Phjončhanas Olimpisko spēļu dalībniece distanču slēpošanā Patrīcija Eiduka un Eiropas čempions žonglēšanā ar svara bumbām Edgars Getmančuks, kā arī būs iespēja aplūkot “Rakši Zoo” iemītniekus lamu un alpaku.

“Smiltene ir pilsēta ar īpašu auru un lepojamies, ka nākam no šīs pilsētas. Jau 20.gadu organizējam un atbalstām “top! ielu stafetes”, jo tā ir iespēja satikties, pasportot, atbalstīt vienam otru un priecāties par jaunāko paaudzi, kas ir mūsu nākotne! Arī dalībnieki vienmēr ar atzinību novērtē paveikto un priecājas par iespēju satikt sabiedrībā populārus sportistus,”saka “Firma Madara ‘89” mazumtirdzniecības direktors Sandis Muižarājs.
Vērienīgo pasākumu pulksten 10:30 atklās 3 – 4 gadus veci un jaunāki bērni, kuri vecāku un līdzjutēju atbalstīti veiks 300 metru garu distanci. Turpinājumā sekos 5 – 6 un 7 gadus veco bērnu skrējieni, kas arī allaž raisa lielu interesi līdzjutēju vidū.

No pulksten 11:15 sacensības uzsāks skolu klašu veidotās komandas. Katrā komandā jābūt trīs puišiem un trīs meitenēm. Pasākuma rīkotāji aicina klases veidot vairākas komandas.
Plānotie starta laiki klašu komandām:
11:15 – 2. un 3. klašu skrējiens
11:45 – 4. un 5. klašu skrējiens
12:15 – 6. un 7. klašu skrējiens
12:45 – 8. un 9. klašu skrējiens
13:15 – 10 – 12 klašu un pieaugušo skrējiens
Aicinām pieteikties pasākumam līdz 29. aprīlim. Savu komandu iespējams reģistrēt Smiltenes sporta centrā vai Smiltenes bērnu un jaunatnes sporta skolā. Elektroniski - rakstot elektroniskā pasta vēstuli uz sportacentrs@hotmail.com, vai zvanot pa tālruni: +371 26255435.
Tiekamies Smiltenē!

Veikalu tīkls “top!” ir lielākais Latvijas uzņēmējiem piederošais veikalu tīkls, kā arī trešais lielākais mazumtirdzniecības veikalu tīkls Latvijā. Ar preču zīmi “top!” Latvijā šobrīd darbojas 272 pārtikas veikali, no tiem 149 “top!” un 123 “mini top!”, kuri pieder 20 vietējiem uzņēmumiem: SIA “Firma Madara 89”, AS “LPB”, AS “Diāna”, SIA “Lars Limited”, SIA “Gabriēla”, SIA “Dekšņi”, SIA “Mārksmens”, SIA “Madara 93”, SIA “AA & Co”, SIA “Krista-A”, AS “Roga-Agro”, SIA “ESSA”, SIA “G.A.L.”, SIA “Lekon”, SIA “Ogres Prestižs”, SIA “Pārtikas veikalu grupa”, SIA “Oregano”, SIA “SP”, SIA “Palmas-S” un SIA “LM Jūrmala”. Kopumā tiek nodrošināts vairāk nekā 4000 darbavietu, atbalstot vietējos ražotājus un piegādātājus visā Latvijā.
 
Informāciju sagatavoja:
Ilze Priedīte
“top!” mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja
e-pasts: ilze.priedite@toppartika.lv 
www.toppartika.lv

Якісні курси англійської мови для дорослих та дітей будь-якого віку. Швидке освоєння матеріалу, кращі вчителі. Поспішайте, доки діють акції.

Показники окремих відділів можуть зрости, якщо корпоративне вивчення англійської мови буде запроваджено в компанії.

uz augšu

TOP! © 2016 Visas tiesības aizsargātas.