Uzvarā atvērts jaunuzceltais vietējais veikals “top!”

Uzvarā atvērts jaunuzceltais vietējais veikals “top!”

Trešdien, 29.martā, Uzvarā, Skolas ielā 2, tika atvērts jaunuzceltais vietējais veikals “top!”. Tā tirdzniecības zāles platība ir 250 m2 un veikala būvniecība, kā arī iekārtošanai uzņēmums investēja 300 000 eiro. Sākotnēji tiks nodrošinātas darbavietas pieciem darbiniekiem.

“Priecājamies par veikalu tīkla “top!” sadarbības partnera SIA “Mārksmens” aktīvo darbu uzņēmuma attīstībā un jaunu veikalu atvēršanā. Pagājušajā gadā uzņēmums atvēra jaunus veikalus Līvbērzē un Mežciemā, renovēja veikalus Jaunpilī un Dzintaros un šodien vēra durvis jau 25 veikalam, zīmīgi, ka tas ir 250 veikals “top!” kopumā Latvijā,” uzsver veikalu tīkla “top!” mārketinga vadītāja Ilze Priedīte.

SIA “Mārksmens” valdes locekle Dace Broka par jaunatvērto veikalu stāsta: “Jaunais veikals Uzvarā bija sen gaidīts un atvēršanas dienā apmeklētājiem tiek piedāvāti īpaši akciju piedāvājumi, savukārt jaunākie apmeklētāji saņēma balonus. Ar jauno veikalu darbi neapstāsies, plānojam attīstīties un šī gada nogalē atvērt vēl vienu jaunu veikalu Rīgā Šampēterī.”

SIA “Mārksmens” ir viens no vietējā veikalu tīkla “top!” partneriem, kas šogad atzīmē jau 17. pastāvēšanas gadu. Uzņēmums ir 100% vietējais uzņēmums ar Latvijas kapitālu. Savā pastāvēšanas laikā SIA “Mārksmens” atvērusi 25 vietējos veikalus “top!” – 7 “mini top!” un 18 “top!”.

Veikalu tīkls “top!” ir lielākais Latvijas uzņēmējiem piederošais veikalu tīkls, kā arī trešais lielākais mazumtirdzniecības veikalu tīkls Latvijā. Ar preču zīmi “top!” Latvijā šobrīd darbojas 250 pārtikas veikali, no tiem 131 “top!” un 119 “mini top!”, kuri pieder 19 vietējiem uzņēmumiem: SIA “Firma Madara 89”, AS “LPB”, AS “Diāna”, SIA “Lars Limited”, SIA “Gabriēla”, SIA “Dekšņi”, SIA “Mārksmens”, SIA “Madara 93”, SIA “AA & Co”, SIA “Krista-A”, AS “Roga-Agro”, SIA “ESSA”, SIA “G.A.L.”, SIA “Lekon”, SIA “Ogres Prestižs”, SIA “Pārtikas veikalu grupa”, SIA “Oregano”, SIA “SP” un SIA “Palmas-S”. Kopumā tiek nodrošināts vairāk nekā 3000 darbavietu, atbalstot vietējos ražotājus un piegādātājus visā Latvijā.

uz augšu

TOP! © 2016 Visas tiesības aizsargātas.