Veikalos top! apkalpojam ikvienu!

Veikalos top! apkalpojam ikvienu!

11.10.2021.

No 11. oktobra līdz 2022. gada 11. janvārim valstī izsludināta ārkārtējā situācija un virkne ierobežojumu ar mērķi ierobežot Covid-19 izplatību. Vēlamies paskaidrot, ka arī turpmāk, visiem apmeklētājiem būs iespēja iepirkties veikalos top! ievērojot vispārējos epidemioloģiskos drošības pasākumus – pareiza sejas aizsarg maskas lietošana, distances ievērošana, iepērkoties izmantot iepirkumu grozu vai ratiņus!

“Ārkārtējās situācijas laikā ieviešam pastiprinātas drošības pasākumus veikalos top!, lai pie mums ikviens varētu iepirkties droši! Lai mazinātu cilvēku kontaktēšanos un inficēšanās riskus, esam ierobežojuši cilvēku skaitu veikalos, nodrošinot ne mazāk kā 25 kvadrātmetrus no publiski pieejamās iekštelpu platības uz apmeklētāju, to nodrošinām ierobežojot iepirkumu groziņu un ratiņu skaitu, kontrolējam, lai pircēji veikala telpās atrastos tikai ar sejas aizsarg maskām un regulāri dezinficējam virsmas. Tāpat pastiprināti informējam pircējus lieki neuzturēties tirdzniecības vietā, ievērot norādījumus par distances ievērošanu un citus drošības ieteikumus, ko pārraidām gan iekšējā radio, gan informējam ar plakātu palīdzību”, informē Ilze Priedīte, veikalu tīkla top! mārketinga direktore.

Turpinām darbinieku informēšanu ar zinātnē balstītu informāciju par COVID 19 vīrusu un nepieciešamību vakcinēties. Ja nepieciešams, palīdzam darbiniekiem ar informāciju par iespējām vakcinēties konkrētajās pilsētās un nodrošinām transportu uz vakcinācijas centriem, turpina Priedīte.


Papildus jautājumiem:
PR@toppartika.lv

uz augšu

TOP! © 2016 Visas tiesības aizsargātas.