Veikalu tīkla “top!” reklāma iegūst ADwards MMXX zelta godalgu

Veikalu tīkla “top!” reklāma iegūst ADwards MMXX zelta godalgu

Ar prieku paziņojam, ka vietējais veikalu tīkls “top!” ieguvis ADWARDS MMXX pirmās pakāpes ordeni – zelta godalgu, TV un Radio kategorijā par reklāmu: Vietējie zina, kas ir topā! - Meklē sievu! Paldies radošajai aģentūrai McCANN Riga un visiem iesaistītajiem, kas piedalījās klipa filmēšanā, paldies ikvienam, kas atbalsta vietējos! #ADWARDSMMXX

ADwards ir radošās izcilības festivāls, ko rīko Latvian Art Directors Club. Sakarā ar valstī notiekošo ārkārtējo situāciju, festivāls no marta tika pārcelts uz 20.maiju – 21 starptautisks žūrijas profesionālis darbam pievērsās jau aprīļa vidū īpašā tiešsaistes darbu vērtēšanas platformā un vērtēja labākos Latvijas reklāmas, dizaina, sabiedrisko attiecību un pasākumu projektus. Lai process būtu atbilstošs industrijas standartiem, darbus skatīja gan individuāli, gan apsprieda video diskusijās un balsošanā.

Talantu Latvijā netrūkst, šogad tika iesniegti 332 darbi, populārākā kategorija - TV un Radio. Esam patiesi gandarīti, ka tieši vietējais veikalu tīkls “top!” ieguva pirmās pakāpes ADwards meistarības ordeni - zelta godalgu. Šī balva norāda, ka darbs ir izcils atbilstošajā kategorijā, talants un profesionalitāte nav apšaubāma.

“Pateicamies radošajai komandai no McCANN Riga, jo īpaši radošajam direktoram Valteram Jonātam, kas izprot, ka “top!”  ir kas vairāk par veikalu – “top!” ir darba vieta, kurā strādā vietējie, tikšanās vieta pilsētā, pilsētas arhitektūras lepnums, vieta, kur nopirkt pašceptas smalkmaizītes no pazīstamās konditores. “top!” ir “topiņš”. “top!” nozīmīgākā vērtība ir cilvēki – cilvēki, kuri strādā “top!”, kuri tur iepērkas un kuri veido un piegādā produktus vietējiem veikaliem “top!”. Ar reklāmas aģentūru McCANN Riga sākām strādāt 2019.gada sākumā un šis bija pirmais kopdarbs jaunu vietējo stāstu sērijā, ko filmējām 2019.gada maijā”, stāsta Ilze Priedīte veikalu tīkla “top!” mārketinga direktore.

Reklāmu iespējams noskatīties: https://vimeo.com/420983053 

Informāciju sagatavoja:
Ilze Priedīte
Vietējais “top!” mārketinga direktore
pr@toppartika.lv 

uz augšu

TOP! © 2016 Visas tiesības aizsargātas.