Veikalu top! privātā preču zīme – labas kvalitātes un cenas apliecinājums

Veikalu top! privātā preču zīme – labas kvalitātes un cenas apliecinājums

02.02.2024.

Kad 2012. gadā tika radīta veikalu tīkla top! privātā preču zīme tip top, pircējiem tas bija kas jauns.  Pēdējo gadu laikā, aizvien vairāk pircēju izvēlas tieši privātā zīmola līnijas produktus. Tie kalpo gan kā kvalitātes, gan tirgotāja vērtību apliecinājums, nodrošinot pircējiem iemīļotās preces no uzticamiem un pārbaudītiem ražotājiem par iespējami zemāko cenu.

Privātās preču zīmes produktu piedāvājums ir veids, lai palielinātu konkurences priekšrocības un veidotu lojālas attiecības gan ar klientiem, gan ražotājiem, kas ir izdevīgi visām iesaistītajām pusēm. tip top zīmols ir kvalitātes zīme īpaši atlasītiem produktiem un precēm, kas pieejami tikai vietējā veikalu tīklā top!. Sortimentu veidojam produktiem, kas visbiežāk ir pircēju groziņos, priekšroku dodot kvalitātes un cenas attiecībai. Visi veikalu tīkla top! privātās preču zīmes produkti ir  pieejami visos veikalos neatkarīgi no reģiona vai veikala lieluma.

“Veikalos top! veidojot privātās preču zīmes produktus svarīgākais faktors ir kvalitāte un iespējami labākais cenas piedāvājums. To spējam nodrošināt, jo rūpīgi izvērtējam pircēju iemīļotākos produktus, ko ņemam vērā pie jaunu produktu ieviešanas. Veikalos top! piedāvājam tip top zīmola produktus, kas jau gadiem ir pircēju iemīļoti produkti, jo to kvalitātes un cenas attiecības tiek vērtētas visaugstāk. 2021.gadā radījām papildus zīmolu OPĀ!, kur pagaidām piedāvājam nelielu skaitu produktu par vislabākajām cenām, tādējādi piedāvājot pircējiem ietaupīt. Produktus ražo uzticami sadarbības partneri, kas pierādījuši uzticamību daudzu gadu garumā,” skaidro veikalu tīkla top! valdes locekle un mārketinga direktore Ilze Priedīte.

Šobrīd kopumā privātajā zīmola līnijā ir 74 produkti. No tiem vairāk nekā puse jeb 40 produkti ir ražoti Latvijā. Tie aptver tādās preču kategorijas kā apstrādāti dārzeņi, ūdens, gaļas produkti, maize, miltu un draudu izstrādājumi, piena produkti, saldējums, siers, pelmeņi un zivju konservi un alkoholiskie dzērieni. Veidojot privātās preču zīmes produktus, Latvijā ražoti produkti tiek īpaši izcelti, uz iepakojuma norādot vietējo izcelsmes valsti – Latvija! Pirktāko produktu topā ir baltmaize tip top un OPĀ, kā arī piens un alus.   

“Kvalitāte ir prioritāra prasība, tāpēc izvēlamies pārbaudītus un uzticamus partnerus produktu ražošanā. Priecājamies, ka daļa no tiem ir tieši vietējie ražotāji, kuri ne vien rūpīgi un atbildīgi veic savu darbu, bet ar kuriem arī mūsu vērtības un uzskati saskan. Izvēloties tip top līnijas produktus, klienti var būt droši gan par izcelsmi, gan kvalitāti, gan ražotāja godprātību un attieksmi ne vien pret vidi, produktu, bet arī pret darbiniekiem, klientiem un līdzcilvēkiem,” pārdomās dalās Ilze Priedīte.

“Mēs vienmēr pārliecināmies, lai produkti, kas nonāk veikalu plauktos, būtu izgājuši kvalitātes kontroli un atbildība privātās preču zīmes kontekstā būtu jāsaprot kā rūpes par sēklu, kas iesēta – mūsu zīmola preces ir mūsu lolojums, un ir tikai loģiski, ka pārbaudīsim, lai gala produkts atbilst mūsu redzējumam un gaidām,” skaidro Ilze Priedīte.

Privātās preču zīmes produkti tiek iekļauti blakus jau esošajiem produktu zīmoliem, lai pircējam būtu brīva izvēles iespēja. Tajā pat laikā ik gadu tiek pārskatīti katras preču kategorijas rezultāti, un sortiments var tikt mainīts un papildināts.

“Mūsdienās privātā preču zīme ir stratēģiski svarīgs instruments jebkura uzņēmuma attīstībā, kas ļauj pielāgot produktus tieši sava zīmola klientu profilam un vajadzībām. Esam novērojuši, ka top! pircēji novērtē gan tip top līniju, gan nesen ieviesto OPĀ,” atklāj Ilze Priedīte.

Par veikalu tīklu top!

Veikalu tīkls top! ir lielākais Latvijas uzņēmējiem piederošais veikalu tīkls Latvijā. Ar preču zīmi top! Latvijā šobrīd darbojas 207 pārtikas veikali, kas pieder 12 vietējiem uzņēmumiem. Kopumā tiek nodrošināts vairāk nekā 3500 darbavietu, atbalstot vietējos ražotājus un piegādātājus visā Latvijā.

Informāciju sagatavoja:

Ilze Priedīte

Veikalu tīkla top! valdes locekle un mārketinga direktore

pr@toppartika.lv

uz augšu

TOP! © 2016 Visas tiesības aizsargātas.