Jaunumi

Varakļānos atgriežas vietējo iemīļotais veikals “mini top!” 03.07.2020

Varakļānos atgriežas vietējo iemīļotais veikals “mini top!”

03.07.2020.

Šodien, 3.jūlijā apmeklētājiem atkal durvis vēra vietējo iemīļotais veikals “mini top!” Kosmonautu ielā 13A kopumā nodrošinot 13 darba vietu.

Lasīt vairāk

Jāņos iedzīvotāji dod priekšroku vietējam, gaišajam, filtrētajam alum stikla pudelē 22.06.2020

Jāņos iedzīvotāji dod priekšroku vietējam, gaišajam, filtrētajam alum stikla pudelē

22.06.2020.

Siera ēšana, alus dzeršana un Jāņu zāļu dekori – šīs ir vispopulārākās tradīcijas veikalu tīkla “top!” veiktajā Jāņu svētku svinēšanas un alus lietošanas paradumu aptaujā. Jāņos vidusmērā latvietis dod priekšroku vietējam, alkoholiskajam, gaišajam alum, kas ir filtrēts un iepildīts 0.5L stikla pudelē.

Lasīt vairāk

Piedalies “Elektronikas šķiratlons” un bez maksas atbrīvojies no elektrothenikas! 26.06.2020

Piedalies “Elektronikas šķiratlons” un bez maksas atbrīvojies no elektrothenikas!

25.06.2020.

Ar vecu elektrotehniku nav ko pīties, piedalies “Elektronikas šķiratlonā” un bez maksas atbrīvojies no nolietotās elektrotehnikas un baterijām! Uzzini par pilsētām, kurās norisināsies elektrotehnikas savākšana jūlijā un augustā!

Lasīt vairāk

Veikalu tīkla “top!” reklāma iegūst ADwards MMXX zelta godalgu 21.05.2020

Veikalu tīkla “top!” reklāma iegūst ADwards MMXX zelta godalgu

21.05.2020.

Ar prieku paziņojam, ka vietējais veikalu tīkls “top!” ieguvis ADWARDS MMXX pirmās pakāpes ordeni – zelta godalgu, TV un Radio kategorijā par reklāmu: Vietējie zina, kas ir topā! - Meklē sievu! Paldies radošajai aģentūrai McCANN Riga un visiem iesaistītajiem, kas piedalījās klipa filmēšanā, paldies ikvienam, kas atbalsta vietējos! #ADWARDSMMXX

Lasīt vairāk

Šķirošanas kampaņas “Elektronikas šķiratlons” otrajā posmā vismaz 20 novados varēs nodot vecās elektroiekārtas 09.06.2020

Šķirošanas kampaņas “Elektronikas šķiratlons” otrajā posmā vismaz 20 novados varēs nodot vecās elektroiekārtas

09.06.2020.

Šā gada aprīlī Latvijas Zaļais punkts sadarbībā ar SIA “Eco Baltia vide” un veikaliem “top!” sāka šķirošanas kampaņu “Elektronikas šķiratlons”, kuras pirmais posms atkritumu šķirošanas laukumos noslēdzās 20.maijā. Turpinot nodrošināt iespēju iedzīvotājiem atbrīvoties no nevajadzīgajām elektroiekārtām un baterijām, kampaņas otrajā posmā vairāk nekā 20 Latvijas novados varēs pieteikt elektroiekārtu izvešanu no mājsaimniecībām un uzņēmumiem. Piedaloties kampaņā, iedzīvotāji katrā novadā varēs laimēt noderīgas balvas – veikalu “top!” dāvanu kartes 20 un 30 eiro vērtībā.

Lasīt vairāk
uz augšu

TOP! © 2016 Visas tiesības aizsargātas.